Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél - 3 éves kor közötti...

Kelemen Szabina kérdése:

Másfél - 3 éves kor közötti babátok mikor kel reggel, mikor alszik el delutan, mikor kel, és este mikor alszik el?

Figyelt kérdés
Nekem 7 korul kel, 1és 2 kozott alszik el 4 -5 ig, este pedig 9 kor. De par napja 3 korul alszik addig ketszer is probalom, es vagy 6 kor kel. Masfel eves eddig igy volt most 3 napja nemtom mitortent vele.
2015. jan. 3. 15:47
 1/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Reggel legkésőbb 6-kor kel, délben fekszik aludni, fél 3-ig alszik, este pedig 8-kor legkésőbb alszik. 18 hónapos.
2015. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves kislányom reggel 8 körül kel, 13-14 óra körül lefekszik a délutáni alváshoz, és 4-5 körül ébred, este 8-9 között van fekvés.
2015. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a délutáni alvásnál néha nálunk is van strike, nem akar aludni. Egyszer, egyszer nem is aludt, de bírta estig, ha pedig fél négyig elalszik, akkor is felkeltettem fél 6 körül.
2015. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 hós kisfiam reggel 7-8 körül kel, dél-1 körül megy aludni, alszik 1.5-3 órát (változó), este 7kor fürdés, fél 8-8 kor már alszik.

Napközben van hogy ő szól hogy menne aludni, de ha én szólok akkor sem vitatkozik, szó nélkül megy a szobájába, berakom az ágyba, kap tejet és alszik. Este ugyan így.

2015. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éves múlt 3 hónappal. 10 hósan már 1x aludt csak. Fél8-kor kelt, aludt 11-től 2-ig,aztán este 7-től.

15hós korától 7 körül kel, esetleg fél 8. Akkor még aludt 11-től 1-ig,este meg 7-től. 18-19 hós korától 7-fél 8 körül kel,alszik 12-től fél 2-ig,vagy fél 1-től 2-ig általában,este 8-9között alszik el. De már 2 éves korától van hogy nem alszik nappal,akkor meg este már fél 8-kor megy aludni , 8- fél 9-től alszik.

2015. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarom jobban kitolni az esti alvást 9-tol, de van olyan tobb ismerosom is aki 23-24 orakkor alszik el 3 ev alatti gyermekuk. Es a delutani alvast se tolnam tovabb 3 utanra, most meg hamarabb is kellene, nyaron meg tovabb. Eddig mindig elaludt 1-2 kozott 3 napja meg 3 vagy fél 4 kor, de nem akarom ehez szoktatni. Kivancsi volzam mas hogy csinalja mert ismeroseimrol nem vennek inkabb peldat :-D
2015. jan. 3. 21:58
 7/7 A kérdező kommentje:
ők ugy csinaljak nem is altatjak, csak akkot alszim ha magatol beajul, ejfelkor jatszva elalszik, meg bebujik a szekrenybe es ott elalszik, nincs napirendjuk. :-S tudnam meg sorolni
2015. jan. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!