Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludtatok éjjel? És a...

Hogy aludtatok éjjel? És a reggel? Nem nyűgösek a babáitok? Időváltozás van?

Figyelt kérdés

Egész éjjel nem aludtam,a 6 hós kislányom minden fél órában fent volt,ilyet még soha nem csinált,most reggel is kiabál,már nem tudom mit csináljak vele,semmi nem jó.Egyfolytában kiabál,nyűgös.

Eléggé meg van szélesedve az ínye,de nem látom,hogy jönne a foga,meg este kapott 3ml Panadolt,mert kicsit náthás,de azt mondta a doki,hogy nem komoly,az orra sem folyik,kicsit köhög csak.Tehát ha a foga fájna,arra segített volna a Panadol.


2010. febr. 5. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban:) Az én 6 és fél hónapos fiam dettó. Óránként kelt, majd fent volt fél 1-től negyed háromig. Tiszta zombi vagyok. Már kint van két foga, azt hittem, a második után nyugisabb lesznek az éjszakák, de esküszöm, rosszabb lett. Szegény gyerek, már közel sem vagyok olyan türelmes vele, mint kéne, de az éjjel már feladtam. Kapott cicit, ringattam, sétáltam vele, hagytam sírni, megvigasztaltam, egyszóval MINDENT kipróbáltam, és semmi, ha nem álltam az ágy mellett, akkor ordított. Ha ott álltam meg játszani akart:(

Annyira szeretnék már egy nyugis éjszakát:)

2010. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindhárom kicsi aludt egész éjjel (konkrétan még most is), pedig betegek és azért tegnap az egyik fennvolt fél éjszaka.

Úgyhogy ma minden redben.

2010. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanígy volt nálunk is.Este 7től reggel 7-ig szokott aludni,most éjjel 1kor már játszani akart,ilyen még soha nem volt,hogy nem tudtam visszaaltatni.Hulla vagyok...ő most alszik :-)
2010. febr. 5. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrófa :(

Kicsi korától átaludta az éjszakákat. Már tegnap délután nagyon nyűgös volt, éjjel vagy három-négy alkalommal felsírt. Apa végül begurult, és 5 órakor áthozta a mi ágyunkba. Ott meg nem tudott elaludni, szokatlan volt neki, csak forgolódott meg minket rugdosott.

Eddig a fogzásnak tulajdonítottam, de most...


8 hós baba

2010. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Az enyém nem alszik most sem, szopja az ujját, de amint leteszem rögtön feláll a kiságyba és üvölt torka szakadtából.

Lefeküdtem vele, erre rámmászik és ugrál nevetve. Aztán rámzuhan és újra ujjszopi egy percig.

Most speciel a zongorát csapkodja a járókában és nyüszög. :(

2010. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szegénykéim:(

az enyém még alszik most is:)

viszont én sz.rul aludtam és keveset(mint mindig) és nagyon fáj már este óta a fejem...

2010. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap hidegfront volt, mára meg melegfrontot mondanak. Szóval inkább nem írom le, milyen volt a tegnapi napunk és az éjszakánk. Ja, és ma folytatódik...
2010. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

képzeljétek!

ELSŐ FOGA KIBÚJT!

Most vettem észre :-D

hát ezért nem eszik,és nyűgös...

köszi a válaszokat!olyan boldog vagyok!

2010. febr. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!