Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábkörmöt hogyan vágjátok a...

Lábkörmöt hogyan vágjátok a baba lábán?

Figyelt kérdés
Nálunk két emberes meló, de még úgy is tekergeti a lábujjait, komplett ügyességi játék gyorsan mozgó tárgyról amputálás nélkül fél mm körmöt levágni.
2015. jan. 4. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Alvás közben ;)
2015. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb. éjfél körül vágtam neki mindig, akkor aludt a legmélyebben. :) Észre sem vette.

Babaollóval és nagyon nagyon óvatosan kell.

2015. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felébred érintésre. Egyelőre a rátérdelős módszer működik. Neki a lába olyan, mint a kutyának a farka. Ha örül, csóválja.
2015. jan. 4. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Tv elott😃 egy perc alatt.
2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sehogy, a férjem munkája ez. Alvás közben nem tudjuk, mert felébred rá, úgyhogy marad a leteperős mutatvány, illetve mióta nagyobb, az etetoszekben ülve vágjuk neki. De már egyre könnyebb (kop-kop). A labköröm vágásban a húgom szerintem a koronázatlan királynő, már az egész családnak be kellett segíteni, végül elkezdte magának rágni inkább. Nagyon durva volt, szerencsére hamar leszokott róla.
2015. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én azért írtam az éjfélt, mert akkor már nem ébredt fel érintésre... de volt hogy hajnali 2-kor.. mert éjfélkor felébred, mikor próbálkztam. :)
2015. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csipesszel.

sosem vágtam bele a bőrébe.

2015. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 emberes, a férjem lefoglalja valamivel, én addig levágom. Nappal nem alszik olyan mélyen hogy ne ébredjen rá, éjjel nincs szivem kihámozni a hálózsákból és a rugiból.
2015. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!