Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistesóval otthon lévő anyukák...

Kistesóval otthon lévő anyukák! A nagytesó ma közösségbe ment a szünet után. Milyen sorrendben csináljátok az elmaradást (háztartásban stb. )?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel felporszívóztam, felmostam, megy a mosógép. Másban nincs elmaradás. Vagy milyen elmaradásra gondolsz?
2015. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két nagy ment ma oviba, a legkisebb beteg. Úgyhogy én nem tervezek, amikor épp nincs az ölemben, próbálok tenni-venni.
2015. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szobáról szobára haladok. Először mindenhol szellőztetés, ágyazás. Aztán mosógép, felmosás, wc-takarítás. A konyhát hagyom utoljára, de sietek,mert délben megyek dolgozni.
2015. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy oviban, kicsi beteg és itthon van, tegnap elmosogattam, és rendet tettem miután elaludtak, nagy elmaradásom sosincs, porszívózás felmosás meg nem elmaradás mert ezeket napi szinten csinálom.
2015. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Én is épp elindítottam a mosógépet, mosogatógépet. Összesöpörtem a konyhán. Picit vasaltam, de most felébredt a kicsim. Most majd játszunk. Ha majd evés után újra elalszik, folytatom a vasalást, ill. kiszellőztetek a többi helyégben. De ezek mind szokásos napi dolgok, nem elmaradás (max a vasalást tekintem annak, mert hétvégén nem volt kedvem hozzá :)).

Milyen elmaradásra gondolsz?

2015. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs elmaradásom, szombaton kitakarítottam, ma leszedtem a megszáradt ruhákat, elmosogattam. Szünetben is mindent megvsináltam, mint amikor oviban vannak a gyerekek.
2015. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma vagyok először egyedül, férjem dolgozni ment 6-ra, lányomat suliba vittem 9-re. Aztán bevásároltam. Angliában élünk, itt 9-kor kezdődik a suli. 4.5 éves-4 éves kortól iskolakötelezettek.

Reggel korábban keltem, beindítottam egy mosást, de lehet még ma mosok. Nekem van mit behoznom, férjem beépített szekrényt kezdett csinálni a nagy szobájában, így most takaríthatok. Az egész lakásra ráfér. Fürdőt is kell, de lehet ma nem végzek mindennel. 3-ra megyek lányomért a suliba. Kicsi 4 hetes, sűrűn szopik, szóval nem tudom, mennyire lesz időm ma. Férjem 4-re ér haza, ha nem túlórázik. Végül is, nem hajt a tatár.

2015. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!