Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányomnak odaadhatom a...

A lányomnak odaadhatom a nagyobb lányom cumisüvegét, új cuclival?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök, másfél éves lányomnak kb. 3-4 hós korától este már pótoltunk lefejt tejjel, cumisüvegből. Úgy gondolom most is így lesz, nem vagyok egy szuper tejtermelő anyuka. Cumisüvegből is újat vennétek, vagy elég az új cucli?
2015. jan. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék újat, elég az új cumi bele.
2015. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 hónapos a nagyobbik.
2015. jan. 5. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a régi.
2015. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ekkora lesz a különbség. Én júniusban szülök. Mi veszünk újat üvegből. Nagyon nehezen hagyja el a kislányunk a tápszert így gondolom ez fél év alatg nem fog hirtelen megváltozni sajnos és mivel evés után alszik így pohárból se adhatom mert akkor nem tudna így belealudni. Így veszünk.
2015. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már elég romos állapotban voltak a régi üvegek, én vettem újakat.

A pici 125 ml-es szép állapotban maradtak meg, azokat használtam a kicsinél, új cumival.

Ha már foltos, karcos, leharcolt, akkor inkább vennék újakat, de ha szépek, akkor nem.

2015. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kicsi nekem is szép nagyon, az egyik nagyobb is, a másikat az én lányom is használja még, reggel és este abból issza a tejet, na az nálunk is leharcolt. :-)
2015. jan. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!