Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "idegeskedett" a...

Másnak is "idegeskedett" a babája, amikor először kúszni próbált?

Figyelt kérdés
Mostanában ha hason van a játszószőnyegén, akkor próbál kúszva haladni, de közben nyög, panaszkodik, küszködi, kicsit sírdogál (még nem igazán sikerül haladnia). Ha visszafordítom hátra akkor 1 perc múlva hason van és újra küszködik...Hagyjam vagy ez rossz neki és azért kínlódik? Vagy normális, és minden baba így indul meg? Csak olyan rossz hallgatni....
2015. jan. 5. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is "idegeskedett", nem tudom, hogy minden baba ilyen-e.

Illetve minden új mozgásforma tanulásakor rettentő türelmetlen volt, és a mai napig az, nem sikerült kinőnie.

Én hagytam, hadd kínlódjon, különben hogy fogja megtanulni, ha folyton leállítom.

2015. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. De a "legrosszabb" a mászni próbálkozás volt. Hosszú ideig csak térdelt, és himbálózott ide-oda, nem tudott elindulni, és nyűgösködött, sírdogált, aztán egyszer csak "beindult".
2015. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerül neki nemsokára, úgy sajnálom szegényt ahogy nyűglődik.. de egész ügyes, kicsit néha már halad.... de még nem találta meg a tökéletes technikát :).
2015. jan. 5. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, hadd tanulja. Sírdogál, meg nyűglődik, ez természetes, de ha mindig megfordítod, soha nem fog rájönni.


:)

2015. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. :D Olyan jó tudni, hogy más babája is kis méregzsák, ha valami nem sikerül. Megnyugtató, hogy ezek szerint ez normális jelenség és nem kell aggódnom.
2015. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!