Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babád mit csinál...

5 hónapos babád mit csinál már mozgásilag?

Figyelt kérdés
Nekem még csak hasról hátra fordul néha. Ilyenkor a babák már csinálnak mást is pl. kúszás?
2015. jan. 5. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónaposan tanult meg felülni , es kúszott , minden irányba fordult . De nekem mindent nagyon hamar csinált 9 honapos kora óta jàr :)
2015. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hátról hasra fordul (kb. másfél hónapja), hasról hátra ritkábban. Kinyomja magát hason fekvéskor a két kezére támaszkodva, a napokban kezdett próbálkozni a kúszással, de még nem nagyon jött rá a jó technikára :).
2015. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiam spec semmit sem csinált :-DDD

ahogy letettem úgy maradt nem hogy forogni de hason még a fejét sem emelte fel ...

majd csak 7 hónaposan kezdett el mindent de akkor rohamléptekben 10 hónaposan elindult


szal nyugi minden gyerek teljesen máshogy fejlődik

ÉS EZ PONTOSAN ÍGY HELYES !

2015. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam még csak lesz 5hós. kb két hete, dec. 23-a óta rohamléptekben ügyeskedik :) akkor fordult először hasról hátra, tolat ezerrel, előre még nem sikerült kúszni :) körbe körbe kúszik már. négykézlábra áll, eddig csak épp hogy 1-2mp erejére de pár napja elég sokáig megáll úgy és hintázik előre hátra :) szuper édes. de ahogy írtam az utóbbi két hétben nagyon keményen nyomja.
2015. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5.5 honapos. egy hete tudatosan (barmikor at tud) fordulni hatrol hasra ha kell neki valami.

neha hasrol hatra is megy de ez igen ritka.

haton fekve homorit, hason fekve probalja kinyomni a popsijat.

hazon fekve felules szeru mozdulatokat vegez 2 napja de ez inkabb meg csak amolyan haspres :) viszont ez is tudatos, erolkodik, minnel jobban megy annal inkabb kuzd.

baba pepe mamma ilyeneket mond - nyilvan nem tudatosan. az "ott" szot kezdi erteni, nevere kezd hallgatni. kezevel labaval dobol probal hangot csinalni.

2015. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs kinek haszontalan a válaszaitok. Nekem nem és köszönöm mindenkiét.
2015. jan. 6. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!