Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem durva, hogy...

Csak szerintem durva, hogy egy 9 hónapos gyerek leszokott az anyatejről, nem fogadta el a tápszert, így azt eszi amit a szülei?

Figyelt kérdés
Semmi vitamin pótlás, vagy ilyesmi?
2015. jan. 6. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem az. Gondolom a szülők is esznek gyümölcsöt, zöldségeket, tejtermékeket. A tápszerekben sincs semmilyen valódi vitamin.
2015. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ebbe semmi rossz.
2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Tej nincs, a tápszert nem eszi meg, akkor szerinted mit kéne neki enni adni?
2015. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sincs ezzel gond.
2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

"A tápszerekben sincs semmilyen valódi vitamin."


Hogyne lenne vitamin benne. Ásványi anyagok is vannak. Ne írj butaságokat.

2015. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

7 hónapos korában akadtak nálunk gondok a tápszerrel (ekkor már három étkezés ki volt váltva). A gyerekorvos mondta, hogy ha másik tápszer se válik be, akkor egyszerűen álljunk át szilárd ételre, úgyis szívesen fogadja.

Természetesen a korának megfelelő alapanyagokból, fűszerezés nélkül, nyers, iparilag nem feldolgozott hozzávalókból.

2015. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Tök felesleges neki a tápszer, ha nem eszi meg, minek erőltetnék. Lehet vitamin dúsan, kímélően étkezni, sok zöldség, gyümölcs. A táp tele van szintetikus vitaminokkal, az sem jobb.
2015. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 10 honapos volt a fiam mikor elfogyott a tejem. A letezo osszes tapszert kiprobaltuk egyik se kellett neki. Tobb ezer forint ment a kukaba. Ekkor a gyerekorvos javasolta hogy probaljuk meg a jo minosegu tehentejet higitva es egye azt amit mi. Imadta a tejet elso perctol kezdve, semmi baja nem lett tole ma mar 6 eves nagyfiu
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mielött valaki lepontozna , csak mondom nem adok senkinek piros kezet, nyilván a válaszokra voltam kíváncsi.
2015. jan. 6. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak lepontozni,Te most kérdező vagy :)
2015. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!