Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottátok ki a reggeli...

Mikor váltottátok ki a reggelit és a vacsorát? Mire?

Figyelt kérdés
7hòs a kisfiam. Reggeli vacsora tàpszer. Tìzòraira gyümölcsöt kap,ebèdje főzelèket,uzsonnàra tejpèpek!
2015. jan. 6. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápszeres volt a kisfiam is. Most 1 éves és nem kap már tápszert. Vacsorázik rendesen. Általában azt amit mi, vajas kenyér, májkrémes kenyér, virsli, tojás. Utána vagy teát kap a cumisüvegben még vagy tejet. Ezzel alszik el.
2015. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mar ki volt vàlltva. A lányomnak a 3 étkezés reggel este tapszer volt. Most 14 honapos ugyanez a felállás . Reggel tapszer, 10 óra gyümi, vagy tejbegriz , vagy joghurt müzlivel stb. Ebéd főzelék husi val , uzsi egy puding vagy valami hasonló mint a reggeli. Vacsi főzelék . Vagy kenyér vmivel. Lefekvés kor tapszer. Bolti tejet nem kapott még soha, és baba joghurtot kap csak. :)
2015. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam is tápszeres, most 9 hónapos, reggeli még tápszer, napközbeni étkezések kiváltva és most pár napja fürdés előtt kap még tejpépet, fürdés majd tápszer, mert túl korán (5-fél 6) felkelt hogy éhes :) így hogy adok neki még tejpépet megint alszik 7-ig.. én pont ma gondolkodtam mikor kéne a reggeli tápszert kiváltani valamivel, de kenyérből még csak pár falatot eszik, tejpépeket nem akarok neki annyiszor adni, szóval várok még míg jobban tud majd darabosat enni :)
2015. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!