Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eléggé legyengültem.3 napja...

Eléggé legyengültem.3 napja allergiás vagyok, nem aludtam éjszaka sem és még két herpesz is kijött a számon. Szoptatok még, nem lesz semmi baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tudsz menj el orvoshoz, de nem hiszem hogy baja lenne a babának :-)
2008. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi baja lenne?

A herpesszel messze kerüld el a babát, még véletlen se puszilgasd, és vigyázz, hogy a kezeddel se érj a szádhoz, és után a babához, iszonyat könnyen fertőz.

Az allergia meg nem árt...

Viszont jó rá az FLP-s Aloe Vera gél, nekem már 3 nap alatt elmulasztja minden allergiás tünetem.

2008. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nem tudom, hogy kipróbáltad-e azóta az aloe vera gélt, de én ma kezdtem el használni és tényleg bevált, már most jobban vagyok!!! én sem tudtam gyógyszert szedni, mert kismama vagyok. mindenképpen javaslom én is, nagyon meglepett, de tényleg jó! Jobbulást!
2008. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!