Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is használ bébiőrt éjszaka...

Más is használ bébiőrt éjszaka, ha nem babával/ kisgyerekkel alszik egy szobába?

Figyelt kérdés
Mi használunk, s egy kicsit félek tőle, h káros is lehet. Mi a véleményetek? Most egy éves, szinte minden éjszaka használtunk.
2015. jan. 9. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
És mégis mitől lenne káros?
2015. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használunk. Minek? Ha sír, úgyis meghalljuk, a szomszédok is hallják. Én csak itt olvastam egyszer, hogy káros a sugarak miatt, de őszintén megmondom, szerintem vihar a biliben. Ha arra gondolok, hogy 14 wifi hálózatot lehet fogni a lakásunkban, akkor egy bébiőr ide vagy oda nem számítana. Csak feleslegesnek gondolom.
2015. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kloetta ***** válasza:

ha az elektroszmogra gondolsz, igen káros. de az ellen nem tudsz túl sokat tenni, a bébiőrrel pedig nem nagyban növeled "sugárzást".

Nekünk is van, 9 hós a kisfiam, én szeretem mert hamarabb meghallom, mint nélküle, így nagyobb az esély a visszaalvásra.

2015. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aHermann ***** válasza:
27%

Szia!

Mi már a 3. gyerkőcnél használjuk. A nagyobbaknál semmi kárt nem okozott, sőt a nagynál 1x jelzett is, mert sokáig nem vett levegőt. A jelzésre lélegzett egy mélyet.

Akkor is használtuk/használjuk amikor egy szobában aludtunk/alszunk. Nyugodtabban alszom. A nagyoknál kb. 2 éves korig használtuk, a kicsivel is valószínű addig fogjuk.

2015. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es te szerintem a légzésfigyelőről beszélsz, nem a bébiőrről. Egy szobában alváshoz miért kellene bébiőr? A légzésfigyelő az más tészta.
2015. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, használok, nem károsabb szerintem mint hogy a lakás tele van elektromos dolgokkal...az ágyában végül is csak 10 órát tartózkodik kb...a lakás többi pontjában meg legalább még ennyit...
2015. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aHermann ***** válasza:

4-es vagyok. Nekünk légzésfigyelős bébiőrünk van.

Lehet, hogy nem teljesen jól válaszoltam.

Sokszor hallgattuk a nagyoknál a történéseket (levegővétel, traccs).

2015. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!