Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti egyéves gyereketek is...

A ti egyéves gyereketek is csinál olyat, h a játékot, amit felvesz egyből továbbadja neked, h Te játsz vele? És sokkal inkább leköti bármi más lakberendezési tárgy, mint a saját játékai.

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb egyéves így van. a legjobb az, amikor kap egy ajándékot, szétizgulod magad, hogy fog neki örülni. erre az ajándékot odanyomja a kezedbe és elkezd játszani a dobozával és a csomagolópapírral :)
2015. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Testvéreim gyermekeiből kiindulva írok!van autó,baba,minden,mégis a fazekak,csavarhúzok,anya sminkjei a jó játékok!Tehát van ilyen,hogy tovább adja a gyermek!Ezzel semmi gond!legfeljebb te is kicsit visszamehetsz a gyermek szerepbe,hisz játszó társnak hisz a kicsi!:)
2015. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt csinálja, hiszen most ez a játék neki. Amivel az én egy évesem a legszívesebben játszik: mobiltelefon, a fűszereim, fazekak, lábosok, műanyag palackok, szekrényajtók (nyitogatása és csukogatása), wc kefe.
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden érdekli őket!Természetes,hogy hozzá kell érniük mindenhez,felfedezni,stb :)így tanulja meg ha rászólsz,hogy mit szabad és mit nem!Gondolom félted is,hisz sérülést okozhat bármi a kicsinek.állandóan figyelni.menj bele a szerepbe :)
2015. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan leírtad (és a többi válaszoló), ami nálunk is megy :)

Szereti nézni, ahogy a játékaival játszok, de így megtanulja, hogyan kell használni őket. Ezen kívül a szerelme a távirányító.

Egyetlen játék van, amivel játszik: egy kis játékkonyhát kapott karácsonyra, azt betettem magam mellé a konyhába. Ő ott szokott kutyulni, kap a lábaskájába valamit, amit megfőzhet.

De ezen kívül tényleg minden érdekli, ami fekete, szürke, unalmas és felnőttnek való :)

2015. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ezért gyermek!:)
2015. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem adja át kifejezetten a játékait, csak nem játszik velük. Szinte mindig az öreg dvd lejátszót sétáltatja, hiába kapott FP sétáltatós kutyust. :) Nagy kedvence a karácsonyfa díszek csomagolása, egy műanyag henger volt. :)
2015. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csak a játékokkal csinálja ezt, hanem evés közben az étellel is. Szó szerint meg akar etetni, tömné a számba a kaját.
2015. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!