Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 11 hónapos,4 foga...

A lányom 11 hónapos,4 foga van. Még szopizik főleg éjszaka. Mostanában állandóan harap, de nagyon sebes is most már a cicim. Mit tegyek, hogy leszokjon erről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor az én fiam harapott, hangosan felkiáltottam, igaz nem direkt, de nagyon fájt és kikaptam a cicim a szájából, ő nagyon megdöbbent és többet elvétve csinálta, szerintem véletlenül. Megérti hogy nem szabad.------
2010. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,de én már mindent kipróbáltam,de tényleg.Volt hogy hangosan szóltam rá,mérgesen,szépen.Mondtam neki hogy ez fáj anyának,de nem használ.(
2010. febr. 5. 23:06
 3/3 anonim válasza:
A lányom 1 éves és még Ő is szopizik,bimbóvédővel nem volt hajlandó,éjszaka többször felkelt,most tápszert kap reggel és este,néha cicizik,de még ilyenkor is kisebesíti a fogaival,szerintem ha már nem fog szopizni akkor lesz eredmény.
2010. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!