Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon milyen színű lesz a szeme?

Vajon milyen színű lesz a szeme?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babám lassan 5 hónapos, most belül barna foltos kívül szürkéskék a szeme. Az enyém sötétbarna, szüleimé valamivel világosabb barna, testvéremé zöldes-barna. Fiam apukájáé belül barnás kívül zöldes árnyalatú, testvéréé szintén, csak valamivel világosabb (inkább sárgás)anyjáéké világoszöld, apjáéké sötétbarna.

Milyen szemszínre a legesélyesebb babám szeme?

Nagyon kíváncsi vagyok már :-)

A válaszokat köszönöm.



2015. jan. 9. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz megmondani! :) LEhet, hogy bebarnul, de lehet, hogy már csak keveset változik és olyasmi lesz, mint a párodé.

Nekem zöld szemem van, férjemé barna, kisfiunk kék szemekkel született. 2 éves most már látszik rajta a változás, még kéknek mondja mindenki, de mi már látjuk párommal, anyukámmal, hogy ebből bizony zöld szem lesz, vagy valami a kettő között (az enyémet is sokan lekékezik, de szerintem egyértelműen zöld :) ). De mi sem tudjuk biztosra, lehet, hogy így marad, mint amilyen most. :)

2015. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom kék szemmel született (apja kék, én barna), most 8 hónapos. Egy darabig zöld volt, de egyre inkább tolódik a világosbarna felé.
2015. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont az előző házasságából született lánya kék szemű, pedig ott is sötétbarna az anya szeme.
2015. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kékszemű lesz valaki,annak már 6hósan,sőt elöbb is kék már.Lányomnak 2 hónaposan már világosabb volt,4hónaposan már totál világos kék volt.

Ha már most barna pöttyös,akkor barna lesz neki,vagy legalábbis barnás,ha zöld is,barnászöld,nem kékeszöld.

2015. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már kb 2 hónapja vannak barna foltok a szemeiben, kívül talán egy picit világosabb szürkéskék, mint amilyen születésekor volt.
2015. jan. 9. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én szemem elég fura az egyik szürkéskék a másik zöld és a pupilla körül aranybarna.

A férjemnek olyan "szépkék" szeme van ami a pupillától távolodva sötétedik. A lányunk első ránézésre az apja szemeit örökölte, viszont az egyik szemén ott van egy ugyanolyan barna gyűrű, mint az enyémen.

2015. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Most milyen színű a lurkó szeme?
2017. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!