Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki valaha...

Tapasztalt valaki valaha ilyet? Féloldalasan felpuffadt has.

Figyelt kérdés

A férjemék elvitték babaúszásra a 8 hónapos lányunkat. Hazaérve mesélték, hogy vetkőztetésnél furcsán, középvonaltól jobbra fel volt duzzadva a hasa, mintha féloldalas puffadás lenne. Állítólag egyértelműen nem pelenka/ruha nyomta meg, hanem a hasüreg irányából nyomódott ki.


Mire hazaértek, mélyen aludt, a vetkőztetésre is alig ébredt fel, így nem akartam macerálni azzal, hogy meztelenre vetkőztetem és megnézem. Egyelőre az ő elmondásukra tudok hagyatkozni, amíg nem ébred fel.


Mi lehet ez?


2015. jan. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen az ügyeletes orvossal beszéld meg még MA
2015. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!
2015. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz! Most.
2015. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb, hogy megnézd, mint hogy aludjon....
2015. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Felébredt, jókedvű.

Levetkőztettem, szimmetrikus a hasa. Fogalmam sincs, mit láthattak.

2015. jan. 9. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi eszük lehetett volna, hogy lefényképezik....
2015. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit féloldalra tekeredett, megemelte magát félig... Azért látták úgy. Na de örülök, h nincs baj :)
2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az előbb pelenkáztuk és a férjem mutogatta, hogy "nézd, most is olyan", hát esküszöm én nem láttam semmi extrát.

Kicsit meg volt tekeredve, meg ficánkolt, emiatt tűnhetett féloldalasnak.

Megtapogattam, nem kemény, az egyik "kiálló" rész meg a lengőbordája volt a kitekert testhelyzet miatt.

2015. jan. 9. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Igen, ezt én is kérdeztem akkor, a vicc az, hogy hárman mentek, ebből ketten hivatásos fotósok :D
2015. jan. 9. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy nincs semmi a baja a picinek, és irigylem, hogy ilyen nyugisak vagytok, hogy még simán végigcsinálták a babaúszást, aztán meg megvártátok, hogy felébred... én szétparáztam volna magam, az tuti :).
2015. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!