Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babának ha tízóraira...

4,5 hós babának ha tízóraira almát adok keksszel az elég?

Figyelt kérdés
Mennyit adjak belőle? Persze a többi étkezés tàpszer lenne.
2015. jan. 10. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
almabol annyit amennyit elfogad. kekszbol semennyit ha csak nem glutenmentes
2015. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bevezetted már az almát? Mi egy picit később kezdtük, és kb 120-150 grammot evett meg a fiam egy étkezésre. Kekszbol elsőre csak nagyon keveset, aztán lassan lehet emelni. De nem kell sietni. Egyébként elég, legalábbis a legtöbb babának, de majd látod rajta, ha még kérne tápszert.
2015. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es, a legutóbbi kutatások alapján már mindenhol úgy mondják, hogy a glutént 4 és 6 hónapos kor között be kell vezetni.

Ha bevezetted az almát, akkor annyit amennyit elfogad, egy adag almába reszelj egy háztartási kekszet (én azt adtam, tojásmenteset), vagy egy babakekszet. Ha most kezded a hozzátáplálást, akkor első nap egy-két kanál almalevet adj, második nap öt kanál almalevet, harmadik nap már kaphat almapürét is hozzá. Kb. 5-6 nap alatt lehet elérni az egész mennyiséget.

2015. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
egyes vagyok. én úgy olvastam 6 hónapos kor után, de max 7 hónapos korig. tápszeres babáknal ezek szerint nem?
2015. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves első és 4es. nekünk a védőnő azt mondta hogy egy hónappal később kell bevezetni a glutént. most 5hós, most kezdem a kóstoltatást és 6hósan már ehet kekszet... de az én fiam is tápszeres.
2015. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!