Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukáitól...

Anyatejes babák anyukáitól kérdeznék. Volt székletük?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám, 2 hétig rendben volt minden, de azóta csak 4 naponta van széklete, ugy ha adok neki kúpot. Előtte már mindent kipróbáltunk, lázmérőzés, dufalak, kamillatea. Es mikor kap kúpot rögtön jön, és híg. Volt valaki hasonló helyzetben? Beállt magától?

2015. jan. 12. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondta a doki 7 napig nyugodtan várjunk, utána kamillatea.

Milyen kúpot adsz neki erre? lehetőleg ne szoktasd hozzá.

2015. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell kup neki!!! ha 10 napig nem kakil az is normalis!! mert az anyatej minden cseppjet lebontja.

az enyem is 4-5 hetesen szokott ra a 4 naponta kakihoz, de volt h 9 napig nem kakilt. arra is csak azt mondta doki h a 10. napon adjak neki egy fel kupot de vigyazzak mert ra szoknak, a kupra is es a lazmerozesre is. kb 4 honaposan allt vissza a 2 naponta kakira, idovel valtozik a tej osszetetele, gondolom vele egyutt valtozik ez is.

2015. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarja (nem erőlködik), akkor várhatsz mindig egy hetet. Az én egyik gyerekemnek is csak heti egyszer volt, kb. a hozzátáplálásig.
2015. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvos a csak anyatejes babámra, hogy 10 napig hagyhatom, utána jöhet a szirup.
2015. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell kúpot adni neki.

Többen is írták,hogy 10 napig normális,hogy nem kakil.

Nekem ez kb.4hós korára lett így én úgy gondoltam,hogy akkor már kevesebb volt a tejem vagy tényleg csak annyit evett ami kellett neki.Mindet megemésztette.Kb.6-8 naponta kakilt.

Most a hozzátáplálással ez normalizálódott újra napi 1x.

2015. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!