Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is néha láttátok babátok...

Ti is néha láttátok babátok lüktető kutacsát? Nagyon ijesztő számomra. És az ezt összekötő jobb és bal oldali találkozási pont is úgy be van esve, vagyis látható. Ez mikor lesz szebb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekvő helyzetben besüpped, akkor az a kiszáradás kezdeti jele.
2015. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jaja lehet latni :) h meddig azt nem tudom.
2015. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HA BE VAN ESVE TÖBB FOLYADÉK ELL
2015. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak akkor látom, ha felemelem a kicsit függőlegesen és lámpa alatt vagyunk. Fekve nem látni.
2015. jan. 12. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Függőleges helyzetben normális, ahogy zsugorodik, majd kevésbé látni. No meg, ha már lesz haja, ami eltakarja.
2015. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti a kiszáradás kezdetét. Vannak olyan babák, akiknek alapból látható a kutacs. Ha elég folyadékot iszik a babád, akkor nem kell aggódni. Másrészről ez egy teljesen normális élettani jelenég. Ne ijedezzél, hanem szokd meg! Kb. 13-14 hónapos korára benő.
2015. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem a kutacs van beesve, hanem az összekötő jobb és bal oldali (nem tudom a nevét), olyan lágy rész. Nem az, hogy be van esve, csak hasonló mint neki: [link] tehát a két oldala ilyen
2015. jan. 12. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányom is ilyen. Nincs semmi baj. Orvos, védőnő már kb 10-szer látta.

Hát ahogy nől össze a kutacs, meg nől a haja, szebb lesz. :)

2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. ilyen v betuje van az enyemnek is csak nem igy a szeme felett hanem a homlok tetejen. szuletese ota es senki nem mondta h ki lenne szaradva meg nem.m is viselkedik ugy :) van amikor beesik a kutacs, valoban, de az nem ilyen. az hogy alapbol is latszik, teljesen normalis.

valamikor 1-2 eves kor kozott no be, gondolom akkor eltunik, csak addigra mar reg hajas baba lesz :)

2015. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én attól voltam rosszul, hogy látszottak a koponya varratok is (úgy hívják, ahol találkoznak a koponya részei), és amikor hozzáértem, még mozogtak is... Szerencsére hamar sok haja lett és már nem volt ennyire látványos, mert még most is kirázott a hideg :)
2015. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!