Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy pelust kell cserélni?

Figyelt kérdés

Kakinál egyértelmű, de pisinél? Benyúl az ember, hogy mennyire ázott át vagy fixen bizonyos időközönként cserélitek?

Pl. egy újszülöttnél, aki 3 óránként eszik, milyen gyakran cseréltétek?


2015. jan. 12. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem átázást akartam írni, hanem, h benyúltok, h mennyire nedves a pelus?
2015. jan. 12. 17:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én meg szoktam fogdosni :) ha nagynak érzem a pelust cserélem. kisfiam van, tehát ha cserére szorul a pelus akkor elől látványosan dagadt a pelus.

nekem kicsit bizar a belenyulok a pelusban hátha találok valamit :) a nővérem kérdezte hogy szoktam megnézni hogy kakis e a fiam, mert hogy anyukánk úgy nézte meg hogy benyúlt a pelusba azt van kakiba nyúlt vagy szerencséje volt :)

2015. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Azért kakinál a szagok egyértelműek szerintem :D Vagy nem? :D

2015. jan. 12. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:

nem nyúltam be soha a pelusba, eleve nem fért be a kezem, vagy ha igen, akkor nem jól tettem fel a pelust és kifolyt a pisi ;)

míg pici volt, minden evés után cseréltem neki, tehát kb 3 óránként.

utána kívüljön megfogtam, ha volt nagy "puttony" akkor cseréltem. könnyű egyébként észrevenni mert megdagad a pelus

2015. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
újszülött fiamnál 3 óránként cseréltem mert evés után mindig kakilt így könnyebb volt eldönteni :) most 5 hós lesz és megtapogatom kívülről és ha úgy érzem hogy tele van cserélem. de van amikor belenézek rendesen mert van hogy a pukival jön egy kis kaki is amit nem mindig lehet érezni ha oldalról belenézek.A.
2015. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látszik, ha nagy a pelus akkor ki kell cserlni, érődik is ahogy megfogod, hogy van e benne.
2015. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. kakinál általában egyértelmű. de van hogy olyan büdöset pukizik hogy az egész szobában érezni. tehát mielőtt viszem tisztába rakni kaki gyanúja miatt előtte bekukkantok a pelusba nehogy fölöslegesen cseréljek, mert ha már lecsatolom róla nem szoktam visszatenni.
2015. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves. Minden evés előtt csere, illetve pluszbsn ha kakis. Nagyon sokat iszik ezért sokat is pisil.
2015. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mikor picike, újszülött volt 3 nagyon gyakran cseréltem. aztán kb 4 hónapos volt, akkor álltunk be arra hogy reggel felkeléskor fél8 8 kor, aztán 10 kor mert akkor az udvaron aludt, ebéd és utána csere, majd 3 elött mert 3 kor szintén aludt. ürdésigmár nem cseréltünk pelust 7 kor fürdettem. és hajnalba kb 2 kor cseréltem újra mert mindig akkor kakilt!:) mi igy cseréltük a pelust:)
2015. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!