Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Hétvégén 1 napot kintaludt a kislányom a mamáéknál. (Muszáj volt) 15 hónapos.

Mikor mentünk érte mondták hogy elesett a járólapon és vérzett a szája meg annyira sírt hogy bele kelett fújni a szájába mert nem vett levegőt. Oké ez mindenkivel megeshet. Velünk is volt ilyen. Szeleburdi a lányom.

De!! Ma mondja tesóm hogy hányt is annyira sírt. De ezt anyum nem mondta. Illteve még mondta tesóm hogy az orra is vérzett mikor mondtam hogy az nem vagyis anyu ezt nem mondta akkor rögtön mentegetőzött hogy nem biztos stb.

Megesik mindenkivel az ilyen meg szokott úgy sírni hogy hányik de vajon miért nem mondták el?


2015. jan. 12. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem féltek, hogy többet nem engeded hozzájuk.

Ülj le velük beszélni, kérdezd meg (ne lekezelően) hogy miért nem mondták meg és kérd, hogy máskor mindent mondjanak el, nem fogok tőlük attól még eltiltani a kicsit, hiszen bárkivel megeshet.

2015. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkivel elofordulhat, nem azo hibajuk, hogy elesett. Ha legkozelebb mentek, kerd meg oket, hogy kicsit jobban figyeljenek ra, ha a jarolapon szaladgal.


Nem tudom, hogy miert nem mondtak, hoghy hanyt. Kerdezd meg toluk, normalis nyugodt hangnemben.

2015. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen én is ezt írtam hogy bárkivel előfordulhat, főleg amilyen szeleburdi a kislányom.

Majd megkérdem tőle. Szerintem is azért nem akarta elmondani nehogy ne vigyük többet vagy ilyesmi.

2015. jan. 12. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg az lenne,hogy tudatosítsd anyudban,hogy a hányás már nem játék és,hogy agyi sérülés,rázódás stb. miatt is lehet és ebben az esetben AZONNAL KÓRHÁZ!

Ezt mindenképpen értesd meg velük.Ez nem azt jelenti,hogy nem viszed hozzá többet a picit,de ha eltitkol ilyet akkor ennek komoly következménye is lehet sajnos.

2015. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!