Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tescos vagy a lidl-s pelenka...

A tescos vagy a lidl-s pelenka a jobb minőségű?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanád pampers helyett?
2015. jan. 13. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyiket sem ismerem, csak pamperst veszek, ritkán liberot...de minap nem kaptam egyiket sem és vettem a helen harper-t. egész jó pelus és árban is barátságos. patikában vettem 50ft-os darab áron. az általad említett két pelus nem tudom milyen árban van. de ezt a pelust igazán a liberohoz tudom hasonlítani.
2015. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szoktam venni, mindkettővel meg vagyok elégedve. Talán a tescós kicsit jobb minőségű.
2015. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a lidl-s nagyon jó és a zöld tesco-s is, szinte egyformák, puhák, vékonyak, nem csurog ki semmi :)
2015. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, ár-érték arányban az ALDI-s a legjobb
2015. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a Lidl-sre szavazok!
2015. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi általában Aldisat használunk. Szerintem nagyon jó, főleg az előbb is említett ár-érték arányt nézve. Lidl-set nem használtunk, arról nem tudok véleményt mondani, tescosat vettünk néha még az első gyerkőcnél, jó volt az is, meg voltam vele elégedve, de az csak akkor éri meg, ha akciós, alapáron igen drága (szerintem), akkor azon az áron már jobbat veszek.
2015. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tescosat nem ismerem, nem vettem, mert drágább volt mint a Lidl-es, ami nagyon bevált.

Az Aldis is nagyon jó, ugyanannyiba kerül mint a Lidl-es.

Ami még jó, az a Pennys is, hasonló minőségű az előzőekhez. Nem tudom, hogy melyik üzlet érhető el a számodra.

Kicsit részletesebben: a Pennys kissé egyszerű pelenka, az övcsíkon egy egyszerű mintával. Háta nem gumis. Nagyon jó nedvszívó, semmi nedvesség nem marad, pedig én beleöntöttem fél liter vizet, de szépen elnyelte. A hátránya, hogy nekem nagyon rossz műanyag szagú, ezért váltottam.

A Lidles, nagyon jó, hátul ez sem gumis, egyszerű mintás, nekem kicsit keményebb anyagú, nagy fordos pelus. Egyáltalán nem büdös. Egyetlen hátránya, hogy nekem úgy tűnik, kevés vizelettől is hamar megkeményedik, és mintha gyakrabban kellene cserélnem, mint pl a Liberot, amiről az ára miatt álltunk át másik pelusra. Ja, és még az, hogy valamiért, nálunk előfordult, hogy kifolyt belőle a pisi, pedig nem volt teli.

Az Aldis tetszik nekem a legjobban, olyan benyomást kelt, mintha egy hánya-veti cucc lenne, de nem az, nekem puhábbnak tűnik. Én nagyon szeretem, igaz ennek is van egy kicsi műanyag szaga, de kivéve a nylonból, hamar kimegy belőle. Hátránya nálunk csak annyi volt, hogy egy picit kidörzsölte a kisfiam combját, de sudocremre elmúlt, és azóta nem jelentkezett a probléma.

Kinézetre is ez a legaranyosabb, cuki sztorik vannak rajta. És pisitől annyira nem keményedik talán, mint a Lidl-es.

Nem tudom másnak milyen a tapasztalata.

Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintme a lidl olcsóbb, amúgy az nagyon jó!

azt vedd amelyik olcsóbb, szerintem egyformák.

Pampers nekünk nem vált be és Lidl pelust veszünk :)

2015. jan. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aldi pelusmak mennyibe kerül darabja? 4,5kg os a Kisfiam. Jelenleg tescosat es dm-eset használunk.
2015. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az Aldis pelus 2400 Ft-ba kerül, a 2-es (mini) és 3-as (midi) mindkettő 56 db-os, tehát 43 Ft-ra jön ki darabja. A nagyobb méretűeket nem tudom hány darabosak, de ugyanúgy 2400 a csomag.
2015. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!