Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzi jól magát a babám a...

Nem érzi jól magát a babám a játszóházban?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a fiammal játszóházban, egy barátnômmel és annak a kisfiával. Mindaketten először voltunk ilyen helyen, az ő kisfia rohangált, mindenben benne volt, az enyém csak sírt :( az én fiam 17hónapos, a másik kisfiú 18hós. Attól félek valamit én rontottam el hogy ennyire nem tetszett neki. Minden nap sétálunk, szoktunk ismerős gyerekekkel is találkozni, alapjáraton igazán mosolygós jókedélyű. Anyósom által elég sok embert lát/ismer, idegenektől nem fél. A kezdeti megszeppenés után már nemszokott gond lenni. De itt végig sírt, bújt hozzánk, előtte aludt így fáradt sem lehetett, evett-ivott is. Kérlek ha tudtok, adjatok nekem tanácsot hogy mit tudnék annak érdekében tenni, hogy ott is jól érezze magát? Magamat ostorozom hogy én rontottam el valamit..
2015. jan. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsike még, ez teljesen normális.
2015. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Baranka ***** válasza:
Közösségbe szoktatok járni? A nagyobbik lányommal kis korától kezdve jártunk közösségbe 2,5 hósan kezdtük a bandázást :-) ). 14 hósan simán elment volna idegennel annyira barátkozós volt (ma is az szerencsére). Kicsi ő is ilyen most 22 hós. Mindig akkor alszik amikor van babaklub.
2015. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ami most nem tetszik neki, később tetszhet. Vagy nem volt hozzá kedve. De egyébként akkor sem lesz semmi baja, ha soha nem fog tetszeni neki a játszóház, ezért felesleges magad ostorozni.

Az én fiam is úgy elvan benne, de nem nagyon próbál ki semmit a labdás medencén kívül. Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.

2015. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő is barátkozós fajta, más közösségben ilyen gond nincs, a fent említett pár perces megszeppenésen kívül. Mi 3 hónapos korától járunk minden felé, a párom mindig másféleképpen dolgozik, és én se akarok megőrülni. :) Sajnos én ilyen hülye vagyok, hogy egyből magamat hibáztatom mindenért.. Köszönöm a válaszokat! Szép éjszakátok legyen! :)
2015. jan. 15. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy hét múlva újra, lehet csak az első alkalom ijesztette meg. Mi hétköznap dél körül szoktunk menni, ilyenkor nincsenek olyan sokan, mert az én fiamat meg nem lehet követni, mindent meg akar nézni, de más gyerekek is nagyon érdeklik. Én meg féltem, nehogy ellökjék vagy neki menjenek biciklivel. Azzal nem értenek egyet, hogy még kicsi lenne hozzá, mi 10 hónapos kora óta járunk, hetente kéthetente, mert nagyon szereti.
2015. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem ez teljesen normális! Ő ilyen tipus! Fiam is ilyen volt, még a játszótéen sme ment el tőlem méternél távolabb, ha olyanja volt.
2015. jan. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!