Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a babátoknak szép...

Nektek a babátoknak szép fejformája van? Tudom fura kérdés.

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

1 évesemnek igen, gyönyörű, formás buksija van.

3,5 évesemnek is, bár neki hátul a "púp" nem olyan íves, kicsit laposabb.

6 évesemnek van egy kis asszimmetriája, bár alig észrevehető.

2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lányomnak nagyon. a fiamnak kicsit mintha előredudorodóbb lenne a klasszikusnál a homloki rész, biztos kétszer állt sorba észért :)

az unokaöcsém feje totál golyóbis, nagyon fura, a keresztfiamnak meg lapos a feje teteje

2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a babám fejformája, szép gömbölyű :-)
2015. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttként nem volt szép, kb két hónapos kora óta szerintem szép. Férjem szerint hosszúkás, lehetne kerekebb.
2015. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, már újszülöttként is formás volt(persze szülés után csúcsos volt kicsit, de az elmúlik)

15hónapos most.

2015. jan. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen - kifejezetten szép fejformája van mindkét fiamnak :)
2015. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiamnak "bucis" a feje. Szóval hátul nem lapos, sőt, olyan, mikor simogatod, szépen a tenyeredbe fekszik a buci. Nemtom másképp leírni. Viszont mostanában néztem, ha oldalt áll a gyermek, mintha kicsit túl nagy lenne az a buci ott, ezáltal az egész buksija annak tűnik.
2015. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép kerek, és arányos buksija volt. Hátul nem lapos, nem hosszúkás. Már megnőtt azóta, most is nagyon helyes buksija van.
2015. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon aranyos kérdés :)


A lányomnak születésekor gyönyörű gömbölyű feje volt, rajzolni se lehetett volna szebbet. Most, 1,5 évesen is nagyon szép kis kobakja van, de a homloka picit mintha kerekebb lenne, mint az átlagnak, de csak ha oldalról, egy bizonyos szögből nézzük. Egyébiránt teljesen szabályos a feje.

2015. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk is babakorába szép kerek tökfeje volt:D
2015. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!