Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami a levegőben, hogy...

Van valami a levegőben, hogy csak kislányok születnek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,hogy mindenkinek lánya van vagy lesz,olyan ritka a kisfiú mint a fehér holló!Mikor a lányom felnő verekedhet a pasiért! Ahol Ti laktok nem így van?

2015. jan. 15. 23:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baráti körömben meg inkább fiúk születnek :) 2012-2014 között 7en szültünk és csak egyetlen leányzó van köztük. Egyik barátnőm ma-holnap szül, megint kisfiút vár. :) Igaz, erre az évre megszaporodtak a lányok is, mert 2 barátnőm is lányt (az egyik lányokat) vár, viszont egy másik fiút. Azért többségben nálunk a fiúk maradnak. :)
2015. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

* 2012-2014 között 7en szültünk és csak egyetlen leányzó van köztük - mármint a babák között :D

Ja és még van egy barátnőm, 2 év korkülönbséggel szült 2 fiút :) És távolabbi ismeretségi körben is csak fiúkról tudok inkább, ritka a leányzó

2015. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ovis csoportokban is nagyjából kiegyenlített, persze hol fiúból, hol lányból van több, de nem _csak_ lányból.
2015. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs így. Sőt, mikor most szeptemberben megszületett a kislányom, megjegyezte a védőnő, hogy kellenek a lányok, a fiúk belehúztak az utóbbi időben. Nem mentünk jobban bele a témába, lehet, hogy csak a saját körzetére értette, nyilván nem országos átlagról beszélt.

Amúgy érdekesen jött ki tavaly, mert pl. a volt osztálytársaimnál (vagy iskolatársaimnál) kivétel nélkül kisfiú született, a jelenlegi vagy régebbi munkatársaimnál meg mind kislány.

Úgyhogy születnek fiúk is, lányok is, csak változó a megoszlás.

2015. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok. Azt is hozzá tenném, hogy a nagyobbik gyermekem fiú, óvodás, és nálunk is a csoportban jóval több a fiú.
2015. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban csak fiúk születtek mostanában,és a baráti körben is gyakoribbak a kisfiús szülők
2015. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Itt kiegyenlítettebb az arány.

Egyébként honnan veszed, hogy akar majd pasit? Lehet, hogy nem is szeretne párkapcsolatot vagy esetleg leszbikus lesz.

2015. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerettségi körömben is lányok dominálnak, a munkahelyemen 4 éve csak lányok születnek, szám szerint 7 lányra jut 0 fiú, családban is 2 lány van. De szerintem ez csak véletlen, nemrég volt osztálytalálkozónk és ott eléggé kiegyenlített volt az arány. De hallottam már olyan teóriát, hogy gazdasági válságban lányok, háborúban fiúk születnek inkább, de szerintem ezek csak minimális eltérést jelentenek, ne aggódj nem emiatt lesz nehéz párt találnia :-)
2015. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Nálunk csak fiúk születnek:)
2015. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

"De hallottam már olyan teóriát, hogy gazdasági válságban lányok, háborúban fiúk születnek inkább"


És ha mindkettő van egyszerre (mint sok országban), akkor kihal az emberiség :)

2015. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!