Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért esténként / éjjelenként...

Miért esténként / éjjelenként sírnak a babák?

Figyelt kérdés

1 hetes kislányunk van. Néhány napja itthon. Érdekes módon (és ezt többen mesélték) nappal semmi gond. Alszik, ha fent van nyugodt, nem sír, csak ha szüksége van valamire. De éjjel. Este 11-körül elkezd nyugtalankodni, sírni, és ez eltart mondjuk hajnali 4-ig. Értem, fáj a hasa, stb... de nappal nem fáj? Miért "csak" este? Ez másnál is így van? Vagy van akinél ez szintén csak a hazajövetel utáni egy hét volt ilyen? Szegényt sokszor nem tudom hogyan, mivel nyugtassam de érdekel a kérdés.

Van rá valami magyarázat, hogy Miért esténként / éjjelenként sírnak a babák?



2015. jan. 16. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam erről, hogy a napközben szerzett ingereket este dolgozzák fel...
2015. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabooorka ***** válasza:
36%
Csak Cukkolják a szülőket :D
2015. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A napközbeni túl sok inger ilyenkor ütközik ki, valamint a hasfájás is estére csúcsosodik ki, mert ilyenkorra a napközbeni szopizásból több féle emésztettségű tej van már (a védőnőnk magyarázta el, mert nálunk is dettó ugyanez volt).
2015. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közrejátszik, hogy hozzá kell szoknia, hogy otthon éjjel sötét, és csend van. A kórházban állandó fény, és zaj volt. Az Én pindurkám két és fél hetes, és most kezdi megszokni a nyugalmat.
2015. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!