Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21. 00-kor aludt el, most...

21. 00-kor aludt el, most 23.30 van és harmadszor ébredt fel. Fog?

Figyelt kérdés

6 hónapos, karacsony óta felborult az alvása, mármimt azóta kel éjjel min 2- szer. Az inyén nem làtok semmit. nyaladzik, rág, mint eddig.

nappal is nehezen van el egyedül.

Most tettem le aludni de már 3-szor felkelt. sirva kel, cicibol alig eszik mert visszaalszik rajta. Ez a foga lehet? mit lehet tenni ilyenkor? es meddig tartott nalatok az orankent ebredos idoszak?


2015. jan. 16. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is most ez van.Változó de ennyire durva 2-3 napig van.
2015. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
adsz neki rá valamit? gélt vagy ilyesmit?
2015. jan. 17. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nm tud visszaaludni.De szerencsére utána már nem kelt fel reggel 7ig.Volt alvás nálatok?
2015. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hajnalig egyig 4-szer kelt fel. a 4-nel szopizott is aztan magam.melle vettem az agyba. még ott is felkelt egyszer de igy legalabb 3 orat tudott aludni. mit adsz.neki? gelt vagy fajdalomcsillapitot erdemes?
2015. jan. 17. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Gélezni szoktam.Fájdalomcsillapítót csak ha ordít a kezemben is.Szerencsére az nagyon ritka dentinox vagy osagél általában elég.
2015. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!