Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hetes kislányom utál...

A 10 hetes kislányom utál hason feküdni? Egy picit feszes a vállizmunk, de járunk tornára. Hogyan szerettessem meg vele a hasonfekvést? Ha az izmokkat kellően fellazítják, akkor szeretni fogja?

Figyelt kérdés
Csak félek, hogy ez a későbbi fejlődés során problémát fog okozni - kúszás, mászás.

2015. jan. 17. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Neked mitől feszes a vállizmod?
2015. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk, más okból kifolyólag is. Én is paráztam, de a babák nagy százaléka nem szeret hason lenni még ilyen idősen. Majd ahogy kezd jobban mozogni, forgolódni, fogdosni úgy egyre jobban fogja saját magának kitornázni. Az én babám mos 6 hónapos, kb 2 hónapja hason is elalkszik, mostanra már jobban szeret hason lenni, pedig nagyon féltem én is.
2015. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak is kotott volt a vallizma mert enyhe oxigenhiannyal szuletett a 36.hetre. 7honapos korara forgott oda-vissza. Viszont hasra 4hosan atfordult, de csak az egyik oldalat hasznalta. Ha jol emlekszem csak balra forgott. 8hosan mar allt, 9hosan mar a butorok mellett lepkedett, 8,5 hosan gyonyoruen maszott egeszen 11 honapos koraig amikor ugyanis megtanult jarni. Utalt hason lenni nagyon sokaig. De megis sokat tettem hasra. Muszaj volt. Igy nem is lett smemi baja. Es amint latod meg egesz hamar megtanult dolgokat. Viszont 1-2 dolog mint pl a vissza forgas nehezebben idnult el, de az se drasztikusan keson, es kb akkor jott helyre a valla mert ha hason volt mar nem huzta hatra a kezeit. Szepen eloretette tamaszkodas kozben. :-) 2 eves nagylany es gyonyoru mozgasfejlodese van. :-)
2015. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is utálta, minden nap hasra tettem 2 etetés között eleinte csak pár percre, és valami olyasmit tettem elé ami érdekli (zenélő, színes, villogó, stb.) vagy én elé ültem, és énekeltem, beszéltem Neki. Nagyon hamar megerősödtek az izmai, nagyon szépen kezdte emelni a fejét, mostanra már jobban szeret hason lenni mint háton.

A torna is biztosan segít, de így is gyakorolhattok, tényleg látványos fejlődést lehet elérni. Ja, Neki is kötött volt a nyakizma méhen belüli kényszertartás miatt, kb. 4 hónapos korára elmúlt.

2015. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok 10 hetes szeret hason lenni, még fejletlenek az izmai. Időnként rakd hasra par percre, de én nem erőltettem, ha mar ordított. Igy is szépen megerősödött.
2015. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked is feszes? Felnőttként ez már bőven nem normális kaegória.
2015. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!