Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen derült ki...

Mennyi idősen derült ki egyértelműen, hogy göndör a gyereketek haja?

Figyelt kérdés

Még csak 8 hónapos és ritkás a haja, de hátul göndörödik, illetve elől megdörzsölve szintén kanyarodik.

Nekem göndör hajam van, úgyhogy 50%-os esélye van örökölni. Kíváncsi vagyok, hogy kb. mennyi idős korára derül ki a hajtípusa?


2015. jan. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak abból indulok ki, hogy úgy 6 éves koromig olyan göndör hajam volt, mint egy pulikutyának, felnőttként viszont már csak alig hullámos... míg az unokatestvéremnek pont fordítva alakult... nem vonnék le messzemenő következtetéseket semmilyen korú gyereknél.
2015. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak olyan 4-5 éves koráig egyenes szálú, szőke haja volt. Majd elkezdett barnulni. Később göndörödni is. Ma olyan sötét barna haja van mint nekem, és göndör haja mint az apjának.
2015. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez később fog kiferülni. Maximum azt lehet fiatalon megállapítani hgy mennyire lesz neki dús. Nekem 3-4 éves gyűrűgöndör hajam volt,. Általános iskolában is dús volt, és hullámos. Most is sok hajam van, a göndör és hullámos között valahol.

a 8 hónapos haja még biztros sokat fog változni. de ha van esélye, akkor szerint 6-7 évesen már lehet göndör lesz

2015. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes hajam volt kicsiként, 12 évesen nem tudom mitől, de gyűrűgöndör lett, 26 évesen pont olyan hullámos, hogy az se nem göndör, se nem egyenes...

Szóval még most nehéz kitalálni szerintem, hogy milyen lesz...

2015. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem 13 évesen derült ki hogy göndör a hajam. addig csak hullámos volt és nehezen kezelhető. szóval bármi lehet.
2015. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!