Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor szerintetek ha ilyen...

Akkor szerintetek ha ilyen sotetkek szeme van 3 honaposan a kicsimnek, mar nem fog kivilagosodni, csak jobban bebarnulni?

2015. jan. 17. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vilagosodhat. Elvileg nekem is sotetebb szemem volt babakent. Aztan vegul zold lett.
2015. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első kép alapján szerintem inkább barna lesz.
2015. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is barnulni fog. Az én kislányom is most 3 hónapos, ő szinte biztos, hogy kék szemű lesz, mert ha a szűk családot nézzük mindenki kék szemű, és neki világosabb ennél. Születésekor volt ilyen sötétkék-szürkés színű, de mostmár sokkal világosabb.
2015. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel inkább szürkülni fog neki, és vagy szürkés-kék, vagy barna szeme lesz később. Az én fiamnak ilyen idősen sokkal világosabb szeme volt, még most is világosabb, kék színű, de már látom rajta, hogy be fog zöldülni, hacsak nem marad meg kékeszöldnek :) 2 éves most
2015. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak nagyon sokáig ilyen szeme volt, ha akartam kékesnek láttam, ha akartam barnásnak láttam. 8 hónaposan még mindig nem tudtuk eldönteni hogy milyen is lesz valójában. Végül átment egy zöldes barna színbe, ehhez hasonló csak sokkal kivehetőbb színbe. Én tizenéves koromig inkább kék szemű voltam, majd átment zöldesbe, szóval tőlem örökölte a zöldeset, férjemtől a barnásat, így lett zöldes barna. :)

Kislányomnak már születésénél jóval kékesebb volt a szeme, azóta halványodott és határozottan kék a szeme, most 3 hónapos, változni már szerintem nem fog.

2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen szemszínből barna lett.
2015. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Azert remenykedtem hogy kek lesz, mert szuletesekor meg sokkal sotetebb volt, ilyen:

[link]

Azota halvanyodott, de nem lett egyertelmuen vilagoskek.

:( szerettem volna ha kek szeme lett volna, de barna szemuen is imadom!!! 3)

2015. jan. 17. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak ilyenforma volt, és mostanra sötétzöld (vagy inkább zöldes-barnás) lett neki.
2015. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a kisgyermek nem lesz kék szemű,ne is várd hogy ez kék lesz.Legalábbis világoskék biztosan nem,nagyon max sötétkék,de az meg elég ritka.

Lányomnak ilyen volt 3 hónaposan : [link]

És ilyen most 2 évesen : [link]

2015. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a kepeket kedves utoldo! :) igy mar vilagos! :). Akkor majd kiderul par ev mulva.
2015. jan. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!