Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek valami tippje, hogy...

Valakinek valami tippje, hogy mitől lehet? Vagy valami bevált praktika?

Figyelt kérdés
Babám(3 hetes) késő délutántól már nem nagyon akar aludni, sírdogál egyfolytában, max pár percre alszik el, csak cicin nyugszik meg. 10-11 fele elalszik utána szinte egész éjszaka durmol, max 1x kel fel. Mikor nyűglődik nagyokat pukizgat meg rotyogtat, hasfájós lenne? Enni nem eszek semmi olyat, mai bánthatná (elméletben) a pociját. Valakinek hasonló? Kinek mi vált be?
2015. jan. 17. 20:50
 1/8 sandrachnologic ***** válasza:
Nalunk az Espumisan jo volt. 😊
2015. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasa fáj. Én az első 3 hónapban Mecsek baby ill. Naturland Babapocak teát adtam a lányomnak, mindkettő hasfájás ellen van.
2015. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
masszázs/torna fürdés után?
2015. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen. ez tipikus hasfajas.

amit tehetsz:

- minden eves utan bofizteted, minimum 2 bofit varsz. ezt akkor is kell ha cicin alszik el. bezabal bofi, cicire vissza akkor mar ugysem eszik.

- ne igyal sok tejet, keruld a puffaszto dolgokat (legtobb zoldseg puffaszt)

- ha szedsz szoptatos vitamint erdemes megnezni mert lehet h olyan gyogynoveny van benne amire erzekeny (nekem a mereg draga mothermilktol visitott)

- nem valtogatod a melled szopi kozben

- tornaztatod, maszirozod

- hason altatod

- probalkozhatsz gyofyszerekkel en homeopatiat probaltam = ablakon kidobott penz

- remenykedsz h hamar kinovi, nekem szerencsem volt mert 4 hét alatt kinotte.

2015. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ovko instant édeskömény teát adtam a lányomnak 1 hetes kortól. Soha nem fajt a hasa :) most 14 honapos még most is szereti pedig mar nincs "szüksége " ra :)
2015. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mecsek babyre pl sokan panaszkodnak h puffaszt.
2015. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, 2 hetes koràtol hason alszik . Szerintem az is segített, mert ugy ahogy mocorgott kijött a büfi, puki, vagy ha esetleg bukott egy kicsit az is ki fojt. Sokkal nyugodtabban aludt igy.
2015. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk is akkor múlt el a hasfájás, amikor már éjszakára is hasra fektettük. Amúgy az infacol vált be, attól könnyebben jön ki a puki (most 2,5hós), és átalussza az éjszakát is! Anyatejeseknek a védőnő a coliefet javasolja, mi tápszeresek vagyunk sajna :/
2015. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!