Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám dobálja, csapkodja a...

A babám dobálja, csapkodja a lábait, miért?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, kb. 2 hete kezdte, hogy amikor a hátán fekszik, hashoz húzza a lábait, a levegőben kinyújtja, és teljes erőből lecsapja az ágyra vagy a földre. A tietek is csinálja? Miért? Néha annyira erősen csapkodja a lábait, hogy félek, hohy szétveri a kiságyat...

2015. jan. 17. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, csinalja a lanyom is, szinten 6 hos. gondolom elvezi hogy zajjal jar.
2015. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lanyom 14 honapos most kezdte el 1 hete. Nagyon élvezi nagyokat nevet . Általában akkor csinálja ha nem akar aludni. A földön is csinálja csak eldobja magát es csapkodja :)
2015. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam is nemrég óta csinálja, 5 hónapos. Sokszor erre ébredek éjjel hogy hálózsákostul csapkodja :D. Szerintem csak felfedezték hogy ilyet is tudnak. Én is félek hogy beüti.
2015. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normális. Éjjel is csinálja a babád, kedves 3as válaszoló? És alszik közben vagy felébred? 1 órája tettem le aludmi, de hallom néha,hohy csapkod..
2015. jan. 17. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is csinálta. Talán 1-2 hónappal idősebb volt, de pont így.
2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hajjaj, morog is hozzá. kb 5-6 hónaposan kezdte, de a mai napig néha előjön. Egyszerűen élvezi, hogy a testét mozgatja és a lábait csapkodja. Ráadásul morog is hozzá, hatalmas vigyorral.

Nincs ebben rossz, neki örömet okoz ez a mozgásforma.

Sőt, mostanában azzal fejezi be, hogy a csípőjét/hasát felnyomja, mintha fekve tisztelegne. És közben rettentő büszke fejet vág és - morog :))

2015. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk még csak 4 hónapos lesz, de ő is csinálja. Azért szoktunk le a babakádas szobai fürdetésről, mert minden csupa víz lett a nagy csapkodás közepette. Sokszor én is félek, hogy beveri a lábát, de eddig még nem sírt miatta. Akkor szokta csinálni, amikor nagyon tetszik neki valami. Ő alvás közben szerencsére nem nagyon mocorog. A fejvédőt szokta lebontani reggelre, mire észreveszem, hogy felébredt.
2015. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok, nem álmában csinálja, felébred és ezzel szórakoztatja magát. Először meg is ilyedtem mi az a puffogás a kiságy felől :D.
2015. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* ijedtem nem ilyedtem, bocs már félig alszom
2015. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normàlis.szerintem minden baba csinàlja.információt gyűjtenek.az ő csontocskáikmég nem olyanok,mint a mieink,inkább csak porcosak,ezért nem fáj nekik:-)egyèbként nagyon oda tudjàk csapkodni,szerintem felnőtt szàmàra szinte ijesztő.
2015. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!