Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell elkezdeni huzogatni...

Mikor kell elkezdeni huzogatni a kukacát a kisfiu babáknak?

Figyelt kérdés
Mert a kisfiamnak akinek 1 èvesen tudtam felhúzni de mai napig nem jön fel rendesen majd tavasszal megyünk sebèszetre ennek az ügynek pintot tenni a vègère vagyis gondolon fel metszik szegènykémnek! Ès a picinek nem szeretnèm ezt a hibát elkövetni ő mèg csak 4 hós lesz!
2015. jan. 17. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Minden mosdásnál, fürdetésnél meg kell próbálni hátrahúzni a fitymát. Rendszeresség esetén a dolog a gyerek 1-2 éves korára megoldódik és meg is tanulja, hogy ez hozzátartozik a fiúk napi tisztálkodásához. Nincs annak a gyereknek apja ?
2015. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk kb. 6 hetes kortól kellett minden fürdés után. A védőnő és a gyerekorvos mondta. Picit visszahúzni fürcsi után. Most két éves, semmi probléma nincs vele.
2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

letapadást nem műtik. a szűkületet műtik, letapadásnál vagy felszakítják vagy krémet adnak...


húzogatni nem kell, majd magának húzogatja. mosni viszont kell, minden fürdésnél, mikor már felpuhult a bőr, épp annyira húzd csak hátra amíg engedni, hogy kijöjjön a szmegma. ennyi... ha beszakad az baj, mert ha rosszul hegesedik, abból is lehet fitymaszűkület és ahogy írtam az előbb azon csak körülmetéléssel tudnak segíteni.

2015. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 kicsit bunkó vagy nem gondolod?

Mièrt ne lenne apja de hogy jön ide ??

Ja elfelejtettem irni hogy tahó válaszolók kímèljenek!! Hogy jön ez ide??

Kedves 2.3. Válaszoló köszönöm szèpen

2015. jan. 18. 01:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeztem még pici korában a gyerekorvosnál, azt mondta, hogy hagyjam békén, majd ha szükséges, akkor ő (mármint az orvos) felszakítja. Nekem a fütyijével nem kell foglalkozni. Remélem nem lesz gond.
2015. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet akkor taho leszek en is, de mi a franc az a kukac????
2015. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is azt mondták, hagyjam békén. Ha már nem lesz pelus és még mindig le lesz tapadva, kap krémet, ami a legtöbb esetben megoldja a gondot. Ha nem, majd akkor beszélünk róla.

Most másfél éves.

2015. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 08:27

Most miért kell mindenbe belekötni??? Ne mondd már, hogy nem hallottad még azt, hogy kukac... Hogy kéne mondja? Nemiszerv, hímvessző, pénisz esetleg f.asz????

2015. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jèzusom most tènyleg ennyire gyökèr vagy?

Furcsa lenne ha azt irnám egy csecsemőről hogy pènisz de ìgy már èrthető???? Remèlem azt tudod mi?


A normális válaszokat nagyon köszönöm!

2015. jan. 18. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:

1 éves korig nem szabad húzogatni, mert olyan mikrosérüléseket okoznánk, ami nem látszik, de később gondot okozna.


[link]

2015. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!