Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam cumira?

Hogyan szoktassam cumira?

Figyelt kérdés

A kislányom két hónapos múlt. Nagy igénye van születés óta arra, hogy cuccogjon valamit.

Ez akkor is jelentkezik nála, ha egyáltalán nem éhes.

Viszont a cumi nem kell neki. Az én kisujjamat szivogatja egy negyed órát és szépen elalszik. Viszont tíz perc múlva megint kéri.

Attól félek raszokik az ujjára és akkor úgy jár mint az unokahúgom (7eves még mindig szopja titokban és a fogai valami rettenetesen előreállnak miatta).

A mamos és a nukos cumit is próbáltam, megmelegítettem, kentem rá anyatejet, de kiköpi.


2015. jan. 19. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hónapos koráig cumizott, és kizárólag a gyógyszertárban kapható cseresznyecumit fogadta el. Próbáld meg azt. Kb 400 ft-ért vettem. 2 méret van (a kisebbet vedd), és több színben kapható!
2015. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is a cseresznyecumit mondam volna! Probald meg azt!
2015. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ugyanilyen volt a lanyom hiaba adtam neki 15 fele cumit, 4 honaposan mar butykosre szivta az ujjait. mindenki azt mondta ne adjam fel, adjam neki ejjel nappal ha alszik ha setal. most 6 honapos es raszokott :)

szerintem a legnahypbb baj abban a korban h maganak nem tudja betenni. ha ezt kinovi megszereti de addig mindig legyen keze ugyeben.

2015. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!