Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon be van pirosodva a...

Nagyon be van pirosodva a babám bőre a térdehajlatokban, és a combjain a hurkái között. Hiába kenem, nem lesz szebb. Volt valaki így? Mitől van, és mitől javult?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet "bepált"

fürdés után ott is itasd fel törölközővel és hagyd egy kicsit meztelen játszani, levegőzzön a bőre, nagyon sokat jelent

valamint orvos által felírt kevert popsikrém 100%, hogy jó lenne rá.

nem a sudokrem és társai!

2015. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem kenni kell, hanem hintőporozni :)
2015. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ahogy a 2-es is írta. Hintőpor, attól szép lesz újra! :)

Majd ha nől és nem lesz ilyen hurkás, megszűnik a jelenség. :)

2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
a hintőpor szerintem megelőzésre van, nem irritált felület kezelésére...
2015. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el, akkor gombás fertőzés is lehet, a kisfiamnak is volt. Kentem itthon mindennel, aztán eléggé szétterjedt és akkor vittem dokihoz. Canesten hozta rendbe.
2015. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 19. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hónapos kislányomnak a hónalján lett ilyen, én nem mertem hintőporozni, inkább próbáltam teljesen szárazra törölni neki és Bepanthennel kentem. 2 nap után már sokkal szebb volt neki.
2015. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en a furdetokremmel kentem neki furdetes utan es mindig elmult. de nagyon jo ra a sudocream is. a hintoport asszem nem ajaljak.
2015. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után a hajlatokat, hurkák között beolajozom. Ha zsírosabb bőrtípus akkor hintőpor.Egyszer apuka elfelejtette egyből olyan lett neki is de elmúlt másnapra
2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!