Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőrből ti milyet használtok...

Bébiőrből ti milyet használtok? Melyik jobb, megbízhatóbb márka, típus?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék, ami hamar riaszt, jelzi, ha kezd nyöszörögni a gyerek, mert nekünk van egy régebbi, de az csak akkor kapcsol be sajna, ha már sír. Ráadásul ikrek, és egy bébiőrt szeretnék a szobájukba a két kiságy közé. Nem hátrány, ha van valami éjjeli fény, vagy bármi funkciója. Köszi!

#bébiőr #bébifigyelő
2015. jan. 20. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Angelcare van. Légzésfigyelős kombinált, de ahogy nőttek ezt elhagytuk. Elég hamar bekapcsol, ha úgy rakod le, ahogy a leírásában van. Éjjeli fénye is van.
2015. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtunk Angelcart és baby controllt is. Az Angelcar sokkal jobb volt, nem riasztott feleslegesen, a baby controll sokszor beriaszt. Elég volt hozzá annyi, ha takaró alá került, ahogy forgolódott és már sípolt is.
2015. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
angelcare van es mar a sohajara bekapcsol :)
2015. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem légzésfigyelőt keresek, hanem bébiőrt. Olyat, ami csak hangot közvetít, ha a másik szobában vagyok. Nem tudom pontosan akkor hogy hívják, de már 9 hósak lassan, a légzésfigyelőt már visszavittük a boltba, amúgy nekünk is angelcare volt. Nekünk is riasztott párszor, de szerencsére nem volt komoly oka.
2015. jan. 20. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hoopsz bocsi :D nem tudom miért a légzésfigyelőre gondoltam. Bébiőrről nem tudok nyilatkozni.
2015. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bébiőrben is az Angelcare-t érdemes. Philips (Avent)-et NEHOGY!!! Szörnyen halk, annyira, hogy nem ébredsz fel rá, ha sír a baba!!!!!
2015. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!