Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdétek el...

Hány hónaposan kezdétek el kóstoltatni babátokkal azt amit ti esztek? És mennyi idős volt amikor már azt ette amit ti?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyolc hónaposan kezdtem adni azt amit a családnak főztem csak neki kivettem egy kis adagot mielőtt a miénket fűszereztem volna illetve neki tápszerrel habartam mindent. És már nem turmixoltam hanem csak villával törtem össze neki a kaját ekkora már hat fogunk volt és szépen rágott volt olyan hogy a megfőtt sárgarépát a kezébe adtam és csak úgy dörmögte édes volt nagyon. Másfél évesen már azt ette amit mi.
2015. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam is olyan 8 hónaposan kóstolgatott ezt-azt, de mi tápszeresek voltunk, ezért 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. A fiam most egy éves és azt eszi, amit mi, csak kicsit még összetöröm neki, ha nagyon darabos, mert csak két foga van.
2015. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 8 hónap körül adtam a miénkből, ami nem volt túl sós,borsos, csípős stb. Onnantól kb. hogy a savanyított tejtermékeket már bevezettük és a tojássárgáját.

10 hónaposan már azt eszi, amit mi, csak neki kihagyom a t.fehérjét és a tejet, illetve utólag jobban ízesítem a mi részünket.

2015. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokáig főztem neki külön, vagy bébiételt evett. Mi nem nagyon esszük a főzelékelet..... de mikor egy éves elmúlt már pont azt akarta enni amit mi, hába adtam a neki készítettet, az érdekelte ami az én tányéromon van, szóval nagyjából onnantól már nem főztem külön, ette amit mi, persze nyilván ami neki való nyilván csípőset nem adtam neki.
2015. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!