Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszkető babafejbőr?

Viszkető babafejbőr?

Figyelt kérdés
A babám fejbőre nagyon viszket, szegény valamikor alig tud elaludni. Vettem neki Babé sampont, szépen leszedte neki a koszmót, de a fejbőre viszket. Ez ellen mit lehet tenni? Paraffin olajjal kenem neki mellette. Adtam neki Fenistilt is, (állítólag jó viszketésre is)de ugyanúgy szenvedett. Annyira sajnálom szegénykémet. Már tisztára kétségbe vagyok esve.
2015. jan. 22. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből sejted hogy viszket neki? Egy baba szerintem nem viszket még seholsem,a lányom 9 hónaposan volt bárányhimlős és egyáltalán nem viszketőzött. A fenistil gél jó a viszketésre,a csepp allergiára van. Nekem a lányom viszketésre most egy olyat kapott,ami amúgy rühességre van,mert amúgy allergiás valamire,csak még nem tudjuk mire,de eléggé vakarja magát,de ő már 2 éves múlt.
2015. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el a gyerekorvoshoz vagy bőrgyógyászhoz, ne otthon kísérletezz, ha látod hogy nem múlik.
2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!