Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szeparációs szorongás?...

Ez szeparációs szorongás? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés
Begolyózok, kisfiam 8 hónapos, csak kézben van el, és persze csak az enyémben. Nagyon érdeklődő, és amikor tartom, folyamatosan mocorog, hajlong, alig bírom megtartani, de letenni nehéz mert hisztizik. Éjjel is sokszor kel, cicin alszik vissza. Nappal csakis kézben hajlandó aludni :( Eddig nagyon szépen aludt babakocsiban, de pár hete csak kézben hajlandó, de nem bírom tartani, nagyon nehéz, ha lerakom hisztizik és felébred, inkább nem alszik egész nap. Mindenhová követ. Nem tudok tőle takarítani, enni, wc-re menni, semmit. Meddig tart ez? Van rá valami megoldás?
2015. jan. 22. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez sokat segít

[link]

2015. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónap volt.Én aludtam vele nappal 1x és éjszaka is sokszor ott kötött ki.Most már egy hónapja nyugi van ha álmos jön hozzám.Vedd fel sokat nappal vagy inkább ülj le vele a földre én ezt tettem.És aludj vele nappal nagyágyban.Elmúlik majd, és ha olyan dolgod van hagyd kicsit nyafogni(pl wc evés) attól nem lesz baja.
2015. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babám 9 hónapos és nálunk is ugyanez a helyzet. Egy hónapja tart és nem úgy tűnik, hogy múlni akarna. Egész nap rajtam lóg és ha két percre leteszem, akkor sír és ordibálja, hogy mámmám (ez a megnevezésem). Ha két percre ki teszem a lábam, akkor is általában feszkó van és kikészít mindenkit. Éjszaka felébred egyszer-kétszer és alig lehet megvigasztalni. Az apukája hiába próbálja nyugtatni, megint sír és ordítja, hogy mámmám. Nagy nehezen elaltatom, leteszem a kiságyba még ki sem érek a szobájából és már ül a kiságy közepén és potyognak a könnyei. Teljesen tehetetlen vagyok, nem találok megoldást. Bízok benne, hogy túl leszünk rajta.
2015. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!