Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 8honapos babátok...

Hogy néz ki 8honapos babátok napirendje? Mikor kell, mit és mennyit eszik? Mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

evés mostanság

reggel tápsz 180

tízó egy üvegnyi bébikaja(vagy én csinálok gyümölcs, saláta, gabona) és valamennyi vizet is próbálok belepréselni

ebéd húsos zoldségfőzelék néha rizzsel, vagy krumplival

uzsi tejberizspép gyümölccsel(valaki itt írta, tejpépeket, stb nem ad naponta a kicsinek, kérdeztem miért, nem válaszolt, én jelenleg naponta adom..)

vacsi tápszer 180


ha napközben nem eszik eleget tápszerrel egészítem ki


még nem vezetttem be a puffasztókat, tejtermékeket


alvás reggel a 8 órai kaja után 9: 30 körül visszaalszik (de olvastam is, hogy a napközbeni alvás ált délelőtt megy a legkönnyebben) ez nálunk a legbiztosabb


napközben változó, van amikor minden evés után kb 1,5 óra múlva ellzik fél, egy órára, de van, hogy egésznap nem alszik,csak húsz perceket csak a reggeli alvás állandó.


éjszakát átalszik, kivéve ha szeles az éjszaka, ez nagyon ritka


napközben külön ügyelek hogy aludjon(magától nem tenné) van a tipikus vezényszó(tente tente, stb)amikor mondom már tudja is mit akarok, láthatóan alvásra asszociál, ásít, szemet dörzsöl, lefekszik, betakarom, de ha nem lesz alvás belőle pár perc múlva már mindent csinál csak nem alszik.

2015. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában nyolckor ébred, 180 tápszer, aztán 3-4 óránként bébiétel egy üveggel (gyümölcsös, húsos és zöldséges), lefekvés előtt 210 tápszer, néha megeszi az egészet, néha nem teljesen.

8-9 között fekszik, éjjel nem kel fel.


Nappal kétszer szokott aludni, kora és késő délután. 1-2 óra hosszát.

2015. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azon én is rajta vagyok, hogy estére 210-et igyon, mert úgy néz ki, igényli
2015. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5-6 körül kel, játszunk, 8-9 között reggeli: gyümölcs keksszel vagy túróval, ezután 1-2 órával szopi (nem tudom mennyi). Általában 9-11 között valamikor elalszik fél órára. 12-13 között ebéd:zöldség+hús, általában bébiételt kap. Délután néha alszik, néha nem, úgy tűnik kicsi az alvásigénye. 1-2 óra múlva szopi. 5-6 körül szopi, este 7-kor fürdés, majd tejpép és szopi, fél 8 körül alvás. Kb 2 óránként kel éjjel, hajnalban még gyakrabban, nagyon éberen alszik, éjjel többször szoptatom. A bébikajákból kb 2/3 üveggel eszik meg. Nem túl jó napirend, jobban örülnék ha aludna néha, már mindent próbáltam de nem megy. Majd talán később.
2015. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fél7 körül kel fel, de csak szopizni, utána mind a ketten alszunk még. )-kor kel fel rendesen, 10 körül gyümölcsöt kap keksszel, 11-től fél1-ig alszik. fél1-kor ebéd (főzelék husival), délután is alszik fél3-tól 4-ig kb. 4 körül tejpépet kap, 7-kor fürdik, majd szopizik, fél8-kor már alszik. Éjjel nem kel...
2015. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!