Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levendula illóolajat nyelt a...

Levendula illóolajat nyelt a 6 hónapos babám, mi baja lehet tőle?

Figyelt kérdés
Tudom, felelőtlen szar anya vagyok. A D vitamin helyett véletlenül az illóolaj üvegcséjéből csöpögtettem a szájába - így mondta a védőnő, szájba adom és rögtön rászoptatok -, ráadásul jól megzuttyintottam, mert lemegy a nap, mire a D-vitaminból kijön egy csepp, úgyhogy 3-4 cseppet biztos lenyelt. Rögtön vittem kimosni a száját, mást nem tudtam tenni. Egyelőre azon kívül, hogy kicsit nagymamaszagú, nincs baja, de később lehet? Mire figyeljek? Minden segítő szándékú választ köszönök.
2015. jan. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel az ugyeletet mielott felszivodik!!!!
2015. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az ügyeletet kérdezném meg!
2015. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baja tőle.


Hívtad az ügyeletet? Mi újság?

2015. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen. Azt mondták, hogy higítsam, itassam-szoptassam, és ha rendesen iszik, és nem hány, megúsztuk, nem lesz semmi baja. Úgy szégyellem magam, min. 2x, de mostanában inkább 3-4x kel éjszaka, több mint fél éve nem alszom, de persze ez nem mentség. Még meg is néztem az üveget, tényleg nem értem... Az illóolajat - egyébként jó minőségű, Manna - a párologtatóba szoktam csepegtetni, ott van, ahol a vitamin, de most elköltözött. Köszönöm a segítséget.
2015. jan. 22. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, szegénykém. Elhiszem, hogy kétségbeestél és rosszul érzed magad, de ez az a sztori, amin később jókat fogtok derülni. ;) Nem lesz semmi baja szerintem. Itasd sokat, figyelgesd és ha bármi furcsát észlelsz, akkor inkább mutassátok meg dokinak. És nem vagy rossz anya, nagyon is jó anya vagy, mert a soraidból is kitűnik, hogy mennyire aggódsz és rosszul érzed magad a hibád miatt. Nyugodalmas jó éjszakát! :)
2015. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamaszagú :D :D :D !! hát ez nagyon aranyos!! :D


Hogy megnyugtassalak, egy ismerősömék alkoholt öntöttek véletlenül a pici szájába a vigantol helyett, na ott volt nagy ijedelem, rohantak vele az ügyeletre de szerencsére ott sem lett semmi baj.

2015. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól van?
2015. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, minden ok. Az első sokk után Apa itt poénkodott, hogy legalább alszik egy kicsit, de nem, sőt, egy órával előbb kelt, mint szokott. Még soha nem örültem ennyire éjszakai kelésnek :-) Minden változatlan, és mivel a legimádnivalóbb kisherceg a világon, ez nagyon jó hír.
2015. jan. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!