Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdessek, hogy ne...

Hogyan fürdessek, hogy ne ordítson? Eleinte nem volt gond,2 hónapja borzasztó a fürdetés. Iszonyatosan fél.3 hos

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz a fiam nagyobb volt, mikor elkezdett félni, ő a nagy kádtól, új helyen. Remegett, visított. Az segített, hogy kb 3x beültem vele együtt a kádba. Azóta minden rendben, imádja a fürdést. Ha tudod, vedd magadhoz a kádban, még ha pici is, érezze magát teljesen biztonságban rajtad.
2015. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy rövid időszak mikor az én babám is ezt csinálta. Próbálj meg vele a rendes kádban fürödni (gondolom még babakádba fürdetitek). Napközben is ülj be vele többször, hogy nincs a kádban víz. Ilyenkor csak üldögéltünk és ismerkedtünk a káddal. Este pedig fürödj vele együtt. Nekünk segített. Lehet, hogy a biztonságérzet hiányzik neki.
2015. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ordított, csak az elején. Majd pár nap múlva rájöttünk, hogy ha hasra fordítjuk és úgy fürdetjük, akkor csendben van és szereti. Amíg nem tudott ülni, hason fürdettük. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy próbáljátok esetleg máshogy tartani vagy amit az előző válaszolók írtak. Ülj be vele a kádba.
2015. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor szoktad fürdetni? Evés előtt vagy után? Nekünk az vált be, hogy szopi után 30 perccel kezdünk el pancsizni, olyankor ,ár nem zavarja a mozgatás, de nem is éhes így nagyon élvezi, előtt ordítás volt végig nálunk is.
2015. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyan fürdeted?

Az én Fiam végigordította a fürdést, miután hazahoztuk a kórházból, ott is ordított az összes gyerek fürdéskor, de annyira, hogy a szobánkból hallani lehetett a messze levő csecsemőszobában történteket.

Jó pár hétig ez ment, majd egyszer letérdeltem hozzá, és nagyon közel hajoltam a kicsihez, és akkor abbahagyta a sírást, és azóta is imádja, sosem sír.

Ja, és még valami. Olyankor előfordul sírás még, ha nagyon-nagyon fáradt. Ezért hamarabb fürdetem, és nem sír.

2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd minden nap. Elég 2-3 Naponta. Hátha akkor lassan megszokja. Ő még nem izzad úgy, nem lesz koszos...
2015. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon ostoba kérdés, de milyen a víz? Sógornőm mindig mondta, hogy üvölt a gyerek fürdésnél meg ilyenek, aztán mikor anyám egyszer ott volt, akkor derült ki, hogy nem a könyökével nézte meg a fizet és túl meleg volt. Anyám felvilágosította, azóta nem ordít szegényke.
2015. jan. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!