Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 2 vagy 3 órát...

Miért csak 2 vagy 3 órát rendelnek a gyerekorvosok?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok ezen bukva ,mert ha éppen nem pont abban a 2 órában tudunk elmenni ,nekem pl kocsim sincs hogy bármikor bepattanjak és elmenjünk 3 gyerkőcöm van!
2015. jan. 22. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld úgy intézni hogy elbirj menni abban a 2 órában. Ha tudod hogy másnak dokihoz kell menni, akkor szervezd úgy a másnapot hogy odaérjetek.
2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit nem mondasz ?
2015. jan. 22. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
A munkaideje többi részében mászkál azokhoz, akik lakásra hívták.
2015. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél kibukva!Oldd meg,hogy időben oda érj!

Nálunk is 3 órás rendelés van naponta,de ennek az az oka,hogy a legtöbb orvos nem csak körzetet visz,hanem mondjuk tanít az iskolában,egyetemen,kórházban is dolgozik,és van jó pár magán betege,akikhez házhoz megy.

A mi orvosunk speciál még a Gyerekklinika sűrgősségi osztályán dolgozik pluszba.

De nálunk nincs ebből gond,soha senki nem panaszkodik,hogy kevés lenne a rendelési idő!

2015. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja fasza hozzánk meg nem jönnek ki mert a 3 gyerekemvől kettőnek 39 fokos láza van ès nem indokolt a házbozhívås!

Na mindegy de szerintetek ez nem rohadtul kevès akkir már 4 óra a fele munkaidő lenne !

Köszi a választ

2015. jan. 22. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem teljesen jó így! Hétfőn 2-4-ig van, szerdán 8-10-ig. 20 perc gyalog/babakocsival/. Autónk van de jogsim nincs, másrészt apa azzal dolgozik! Mindig eljutottunk bármi volt eddig. Velem az a probléma, hogy akár egy órával hamarabb is képes vagyok elindulni...csakhogy ne késsek, így mindig várni kell hogy beérjen a doki.
2015. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Hééé,álljunk meg egy szóra!Én nem sértegettelek!Nem azt írtam,hogy nyomorék vagy,hanem hogy senkit sem érdekel a nyomorod,problémád,nincstelenséged!

Oldd meg a dolgokat,más is ezt teszi,ennyi!

2015. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez a két óra rendelés nem elég neked, akkor mi lenne ha időpontra kellene menni? :) Akkor állj neki hamarabb összeszedni/öltöztetni a gyerekeket! Így soha sehová nem fogtok odaérni időben.
2015. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a baj. Mi az, hogy " ha éppen nem pont abban a 2 órában tudunk elmenni"?


Ha tudod a rendelési időt, akkor szervezd úgy a napod, hogy el tudjatok menni. Nem a kocsin múlik, hanem a szervezésen. A 3 gyerek mind otthon van? Nem ovis, iskolás egy sem?

2015. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én ki szoktam hívni, kijön oltani is, ha betegség van, akkor is.

tőlünk 20 perc, amikor jobb idő volt, elsétáltam, ha kellett valami, előtte nap azért nagyrészt tudni, ha szükség van orvosra, könnyebb úgy intézni.

2015. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!