Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adhatnék tízóraira,...

Miket adhatnék tízóraira, uzsira kb 8 hósnak a tejpépen és gyümölcsös (almás) gabonán kívül?

Figyelt kérdés

a gabona olyan dm-es gabonapép, abba szokatm almár übegreszelővel reszelni. nem szereti már, régebben valahogy megette.

nincsenek ötleteim.

max sütőtök.


2015. jan. 23. 09:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocsi a témekörért, az ételekhez akartam
2015. jan. 23. 09:43
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bármilyen más gyümölcspépet. Én szoktam alma banánt keksszek, meggy-alma keksz, meggy-alma -banán keksz. Illetve bébiételbe szoktam venni gyümölcspépeket, elég sok fajta választék van. :)
2015. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a gyümölcspép alatt a gyümölcsös tejpépet érted? (még nemigen vagyok tájékozott a babakajákban..)

valamint a kekszről tudnál linkelni mire gondolsz, vagy belereszeled a gyümölcsbe?

2015. jan. 23. 09:51
 4/19 A kérdező kommentje:
és hol kapsz meggyet?
2015. jan. 23. 09:52
 5/19 anonim ***** válasza:

nem, hanem bármiféle gyümölcsöt pépestve :) csak most ugye kevés a választék, én ezért szoktam üveges bébiételeket is venni. Hippesből az áfonyás alma a kedvenc :)

Detki babakekszet szoktam venni, és azt szoktam belereszelni a gyümölcsbe ;)

2015. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
meggyet fagyasztva veszem
2015. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hálám :)
2015. jan. 23. 09:57
 8/19 anonim ***** válasza:
;) ha bármi kérdésed van írj, nyugodtan :)
2015. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A fiam most 9 hónapos, de 8 hónaposan is ugyanazokat ette uzsira, mint most. Alma-banán, alma-körte, alma-meggy, alma-áfonya, különböző ízű tejpépek, a banános volt a kedvenc, néha tettem a gyümölcsökhöz kekszet, néha nem. Feljebb írták a Hipp üveges desszerteket, azokat ajánlom én is, ha nem saját készítésűt kap, akkor mindig Hippet veszek.
2015. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A babámnak szoktam csinálni zabkását. Másfél deci vízhez kell 40 gramm zab. Megfőzöm és rakok bele gyümölcsöt. Nagyon szereti. Szoktam főzni neki grízpépet. Két deci vízhez kb két evőkanál grízt és abba rakom a gyümölcsöt. Ha almás vagy körtés grízpépet adok neki akkor először megfőzöm a gyümit és abban a lében főzöm meg a grízt. Szoktam ugyanígy rizspépet is csinálni. Meggyet, körtét, almát, szőlőt szoktam bele rakni. Van amikor banánt vagy mandarint keverek hozzá.
2015. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!