Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő hasznos-e a...

Járássegítő hasznos-e a gyereknek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mármint a bébikomp? Nem, hanem egyértelműen káros.
2015. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem a bébikompra gondoltam.

Arra, amit tolni kell maga előtt a babának.

2015. jan. 23. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem totál felesleges maga a járás miatt. Régen is megtanultak járni a gyerekek anélkül is. Nyilván mint játék,úgy biztosan jó a gyereknek,a kockák meg nyomkodók rajta.
2015. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Az én gyerekeim használták pár hétig. Mikor már meg tudtak állni kapaszkodás nélkül, mert egyébként megindul vele és ha nem tudja az egyensúlyt tartani akkor hasalás a vége. Volt pár alkalom, viszont a nagy 10 a kicsi 9,5 hósan önállóan járt (totyogott). :)
2015. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
A már totyogó gyerek kapott bevásárló kocsit. Egy kis biztonságot adott neki és 2,5 évesen is szeret vele játszani.
2015. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem teljesen felesleges.
2015. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
mi vettünk, de már totyogtak akkor. igazából csak azért vettük meg, mert a játszóházban nagyon megtetszett az egyiküknek, és szülinapjukra megkapták. szerintem nem segít igazán megtanulni járni, de nem is árt. most már rohannak, de még mindig játszanak vele, zenél meg minden, tetszik nekik.
2015. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Járást nem fogja segíteni, hiszen gurul, tehát nem tartja meg a babát. Mikor meg már a baba megtartja magát, akkor meg már tolja. Tehát játszani tud vele, de a járássegítő funkciónak nincs értelme.
2015. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem segít a járásban. A kisfiam most tanul járni és azzal mindig csak elhasal, mert megindul gyorsan.
2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szerettem volna venni a kislányomnak, aztán a születésnapjára vett neki egyet a keresztanyja a megkérdezésem nélkül. Végül nem bántam meg. Akkor már régen járkált a bútorokba kapaszkodva. A járássegítőt rögtön tudta használni, egyből rájött mire való, és nagyon élvezte, hogy végre szabadabban járkálhat, ott is, ahol nincs bútor. Egyenesen száguldozott vele a folyosón. :-) Elesni csak 1-2 alkalommal esett el vele, hisz ekkor már elég biztosan állt. Rá 2-3 hétre indult el maga is, szerintem sokat segített neki. Azóta is szívesen tologatja, meg most már húzogatja is maga után. Ha viszont még épp csak felállt, és kezdett sétálgatni a bútorok mellett, akkor még korainak tartom, még nem az igazi az egyensúlyérzéke hozzá szerintem, úgy gondolom olyankor még próbálkozzon maga a bútoroknál. Lehet nem is lesz rá szükség, mert elindul maga is rövid időn belül.
2015. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!