Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már felülésnek számít?

Ez már felülésnek számít?

Figyelt kérdés
Négykézláb áll, kirakja oldalra a popóját és felnyomja magát és egy kézzel támaszkodik, a másikkal játszik. Persze, tudom, hogy ettől szebben is fog ülni. De azért kérdezem, mert etetőszékbe rövid időre, amíg eszik már beültethetem? Az ölemben ülhet? Fürdetésnél tarthatom már úgy?

2015. jan. 23. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez már ülés. Én azért addig, amíg nem válik stabillá az ülése (nem lesz már hosszú idő), nem nagyon ültetném még.
2015. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ez már felülés, de etetőszékben még nem tudod etetni, mert ha nem támaszkodik akkor eldől.

Az hogy innen már nem sok idő a rendes ülés, az nem biztos, az én lányom 2-2,5 hónapja ül így támaszkodva.-7 hónapos.

2015. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Persze, ez attól is függ, mennyi idős. Nem kell csodálkozni, ha egy baba, aki 5 hónaposan ül fel, még sokáig nem ül stabilan. Viszont az én fiam 8 hónaposan ült fel és konkrétan 1 napig támaszkodott, onnantól sosem.
2015. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz 1 hét múlva. 6,5 hónaposan kezdte gyakorolni és már egyre szebben ül.
2015. jan. 23. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem etetőszék függő is, hogy belerakhatod-e vagy sem. Amikor így ült a kisfiam akkor már beleraktam etetés idejére a székbe, mert olyan fajta amit lehet dönteni hátra, kb. úgy ül benne mint a hordozóban.
2015. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!