Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kirándulás 3 hónapos babával?

Kirándulás 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Férjem jövő héten Pestre megy (180 km-re lakunk tőle), megviselné a babám, ha vele tartanánk? Amíg várakozni kell, tudnánk sétálni, vagy plázázni, ill. még egy gyerekprogram is lenne a nagyobb fiamnak. Szóval az egész napos autózás, ide-oda cipelés nem viselné meg? Kicsit én is szeretnék kimozdulni...
2015. jan. 23. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa lesz neki!de nem fogja megviselni.legeljebb az alvásrendje változik meg az napra!probáljatok majd olyan helyre is bemenni ahol nyugodtan ehet, tisztába tudod tenni. Annyi idősen mi is elmentünk már hosszabb utakra.
2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sztem egész nap aludni fog, mert a babakocsiban és a kocsiban is mindig alszik...
2015. jan. 23. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni. Időzítsetek ugy, hogy a kicsi aludjon odafelé.
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapossal egyedül szálltam repülőre, és utaztam az apja után külföldre. Nem viselte meg. Figyeltem rá, enni kapott időben, pelust cseréltem rajta. Figyelni kell rá és nem lesz semmi baja. Vlsz a sok ingertől jól fog aludni.
2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is sokat utazunk pár hees korától, ha szokott amúgy utazni a baba, ezt is élvezni fogja.
2015. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek, hogy sétálni mennyire fogtok tudni, azt majd az időjárás eldönti, mert ma pl egész nap szakad az eső. Legyen nálad minden ami kell, és rajta!
2015. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!