Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor te bemégy hozzá, ha...

Ilyenkor te bemégy hozzá, ha sír, vagy folytatod és ha kész vagy akkor?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=a3vENX8CGVc&feature=youtu.be..


Tesóm azt mondta, hogy ilyenkor szerinte be kell menni szegényhez, ne sírjon magában. Én mondtam, hogy szerintem meg úgy is azért sír mert éhes, ha bemegy, akkor nem halad a tápszerrel és ott tartanak, hogy sehol, úgyhogy én is ugyanígy folytatnám és utána mennék etetni. Azt mondta, gonosz vagyok. Szerintem meg nem gonosz vagyok, hanem ésszerű, ha egy kis sírásra azonnal ugranék, akkor sehova se haladnék sose. Ti hogy csinálnátok?


2015. jan. 23. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem néztem meg a videót, de amit te írsz hogy készíted neki a kaját és úgy akkor sír, én sem megyek be hozzá. ha éjszaka van ez akkor max 30mp és megyek is mert el van készítve csak megmelegítem. napközben meg lát mikor csinálom a kaját. ha nyűgös beszélek hozzá, ha sír akkor apja foglalkozik vele, ha nincs itthon akkor kiviszem magamhoz a hordozóba. de nem nagyon szokott példa lenni rá, mert tápszert csinálni alig 1perc nappal is. a videóban néztem hogy kávét is csinált az anya én csak azután foglalkozok kávéval ha a pici evett már. és nyugis.
2015. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja kb. 15 másodperc múlva kezd sírni onnantól, ahogy kezdődik. Én ugyanígy szoktam, ha már kint vagyok, akkor egyúttal készül a kávé is. nem kell utána megint külön konyházni. :D
2015. jan. 23. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
max. egy pillanatra, hogy mindjárt hozom, de 1. lehet, hogy volt, bent, 2. ez a babát ilyenkor már nem nyugtatja meg:):):) Csak a kajaaaa! :) Jól csinálja a csaj, nem kapkod, de célirányosan teszi a dolgát.
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nálunk jó mert mikor felkel a fiam kb fél óra múlva kéri a kaját. tehát nem vagyok sürgetve :) ebben a félórában megtudok mosakodni, felöltözni, addig lefő a kávé, iszok egyet cigizek, fogat mosok és megcsinálom a kajáját. ő addig játszik :) napközben meg megelőzöm a hisztit :) éjszaka mag max fél percet sír/nyöszörög amíg megmelegítem a kaját.
2015. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# állati jó gyerek akkor! :)
2015. jan. 23. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

A miénk sem úgy kel, hogy éhes. Fix időkben eszünk, ő is mindig akkor kapott enni, nem igény szerint, hanem 3 óránként rendes adagokat úgyhogy kivárja türelmesen igazából pici kora óta. 8 hós

Ha sír, akkor ugrok csak hozzá, ha tudom, hogy nem hiszti, vagy akaratosság, egyébként mindennek meg van a sorrendje és ehhez tartjuk is magunkat amennyire tudjuk.

2015. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1es és 4es vagyok. igen piszok szerencsénk van a fiúnkkal. nem bonyolúlt bab, igaz éjszakát még nem aludtunk át lassan fél éve, de türhetőek, nem vagyok zombi. napközben meg ha figyelem, hogy mikor mit hogy csinál, elég kiismerhető :) akkor egy szava sincs. tehát igen. nagyon jó baba :)
2015. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!