Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit tud ébren lenni 6...

Mennyit tud ébren lenni 6 hónapos babátok egyhuzamban?

Figyelt kérdés

Hányszor és hány percet alszik nappal? Mikor fekszik le és mikor ébred reggel?


Kisfiam kb. 2-3 órát tud ébren lenni, de inkább csak kettőt. Ennyi idő után már jön a "semmisejó" időszak.

Reggel 7-kor kel, kb. 9 körül visszaalszik. 10-kor felébred, majd 13 órakor alszik 15.30-ig. Aztán 17.30-tól kb 40-60 percet szunyál. 19-kor vacsizik, 19.30-kor fürdés, majd 21-kor kicsit még eszik és 21.30 felé elalszik. Éjjel csak inni kel fel fél 2, fél 4 körül.

Tápszeres baba.

Szerintem keveset bír ébren lenni és sokat-sokszor alszik. Kicsit aggaszt a dolog, valamit biztos nem jól csinálok... :/


2015. jan. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez egy teljesen szuper jó alvásrend egy ekkora babának.
2015. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az en lanyom 12 orat bir ebren lenni :(

amit irsz idealis bar szamomra csak vagyalom. jobb napokon 3*30 percet alszik.

2015. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
+/- fél óra eltérés néha előfordul.
2015. jan. 23. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

az én fiam még csak 5.5 hós, de gondoltam írok :)

ő fél 7kor kel. 7körül kajál és 9kor már alszik. változó mennyi, ilyenkor reggel általában 1.5 órát kb. azt 10-11 körül eszik. ilyenkor sétálunk akkor alszik kb 30percet. azt olyan 13 órakor ebédel, és legkésőbb olyan 3-4 órakor már alszik. ilyenkor van hogy alszik 3órát is de legkésőbb fél 7kor keltem, fél 8kor fürdés 8kor eszik fél 9kor már alszik. kel olyan mostanában csak egyszer kel éjjel 2-4között enni. de van hogy 2kor visszaalszik egy kis vízzel és 4kor kel akkor etetem. és alszik fél 7ig.

tehát összegezve napközben közel 5órát alszik a fiam, éjjel hellyel közzel 10órát alszik. szerintem semmi baj azzal ahogy a fiad alszik :) bár én nem bánnám ha többet lenne fent mert szeretem nézni ahogy ügyeskedik vigyorog....stb. de 2-3óránál ő sem bír többet fenn lenni :)

2015. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hós, de ugyanez volt a helyzet 1 hónappal korábban is.. 6kor felébred enni és alszik rögtön vissza fél9-ig. 10 körül tízórai, 11 körül már alszik is vagy 1,5 órát. Aztán ebédel, ilyenkor eljátszik kb félháromig, aztán alvás 4-ig, majd tízórai, játék, 7-kor fürdés, majd rögtön vacsi és alvás reggelig...Semmi gond nincs azzal ha sokat alszik, Ő így fejlődik a legjobban!
2015. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!