Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemér névről mi a véleményetek?

Elemér névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Így hívták a férjem nagyapját, aki nagyon közel állt hozzá. Felmerült, hogy lehetne ez a gyerekünk neve. A férjem nagyon szeretné, én nem vagyok meggyőződve. Nem túl régies, elavult név egy kisgyereknek?
2015. jan. 23. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik tanáromat hívják így, emiatt nagyon negatív számomra ez a név. Kedves tisztelgés ez a nagypapa előtt, de legfeljebb második névként adnám.
2015. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel egy kívülálló véleménye,akkor azt tanácsolnám hogy gondolkozzatok más néven! Hogy fogja majd utálni. Most gondolj bele,hogy egy menő kissrác,a suli összes lányának az álma,és Elemérnek fogják hívni! Nem függ össze!

Persze,ez mind szép és jó hogy a férjed nagypapájáról neveznétek el,de akkor is! A kölyök érdekében,ne ezt adjátok neki! :)

2015. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adjátok második keresztnévnek.
2015. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így hívták egy osztálytársamat általános iskolában, így nekem egyáltalán nem furcsa. Nem emlékszem, hogy ezért bárki is csúfolta volna őt, megszoktuk a nevét. Manapság divat különleges neveket adni a babáknak, miért ne kaphatná a fiatok ezt? (Sokkal inkább adnám ezt a nevet, mint valami filmsorozatból vett idegen hangzású nevet)
2015. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó... A gesztus nagyon szép lenne, de nagyon nem szép név.
2015. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2015. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kizárt...
2015. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Adjátok 2. nêvnek.
2015. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!