Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 eves vagyok a baratnom 19...

Hugo88 kérdése:

20 eves vagyok a baratnom 19 egyut elunk mar 1 eve nagyon szeretne gyereket anyagiak meg engedik sot mindet meg kapna a baba de meg eri ilyen hamar tonkre teni az eletunket?

Figyelt kérdés

#fiatalság #baba valalas
2015. jan. 25. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már megint szünet van?
2015. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attol fugg hogy kit szeretnetek az eletben . mi kicsivel nagyobbak vagyunk es mi is szeretnenk babat , annyi hogy hazasok vagyunk. . ha mindig egyutt akartok maradni akkor ha van lehetoseg igen , de ha nagyon nincs akkor nem eri meg hogy majd szenvedjen az a kicsi baba
2015. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod , hogy "tönkre teszi az életeteket" akkor NEM.
2015. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem előtte tanuljatok még, főként helyesen írni.
2015. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szenvedne mert ugy mond gazdag a baratnom es meg van mindenunk amit csak akarunk es helyesen irni en roman vagyok magyarul alig tudok nem hogy irni bocsanat ha ez is bant teged es nekunk jovohonaban lesz az eskuvonk mar el jegyeztem es neki meh rakja volt es nem biztos lehet majd kisbabaja es kedveben szeretnek jarni es inkabb akkor legyen mert szeretem ot nem tenem tonkre az eletem csak bizonytalan vagyok
2015. jan. 25. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Bőven ráértek még a kicsivel,főleg hogy ha megfordult a fejedben,hogy ez tönkreteszi az életeteket. Mi nem terveztük a kicsit,én 21,párom 31 volt mikor született. És igen,én is érzem ám hogy "tönkretette" az életemet. Imádom,szeretem,bármit megteszek érte,ha tudtam volna hogy ilyen nehéz lesz,akkor sem vetettem volna el. De bőven ráért volna még...És anyagilag neked kell felelősséget vállalni,nem a barátnő gazdag szüleire alapozni...Saját lakást fizetni,vagy ha elfértek lány szüleinél,akkor is beszállni az anyagiakba,rezsibe és totál magatokat etetni,ruházni.És a kicsit is ti nektek kell pénzelni...
2015. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá,hogy tönkre megy az életetek,akkor szerintem nem. Én is,és a párom is 20 évesek voltunk,amikor terhes lettem. Ő jobban akarta,mint én,albérletben laktunk,mind a ketten kerestünk,én attól féltem,hogy mi lesz velünk. Megtartottuk a babát,tény lemondásokkal is jár,az hogy babát vállal az ember. Azóta született még egy gyerekünk. A világ legboldogabb embere vagyok,tény néha inog a kapcsolatunk,mert nekem is és a páromnak is vannak nehezebb napjaink,de egy percre se bántuk meg egyiket se. A legnagyobb szomorúságomban is,ők azok akikre ránézek,és azt érzem,hogy küzdeni kell. 24 vagyok,és eszembe nem jut az,hogy tönkre ment volna az életem,imádom minden percét az anyaságnak,tény néha nagyon rossz az,hogy kimozdulnék,de nem tudok,de ez van,én azt választottam,hogy anya leszek,feleség,akinek a gyerekei a mindene. Ha ti is úgy tudtok hozzá állni egy babához,hogy jöjjön,mert szeretnétek,és nem úgy vagytok,hogy tönkre megy a kapcsolatotok,és megtudtok mindent adni egy babának,akkor sok sikert :)
2015. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a paromnak nincsenek szulei meg haltak anya szuletese kor az apja nemreg es dolgozunk mind1 o epito mernoknek tanul rajzol en meg fel viszem a szamitogepre 500 euro egy rajz es egyut lakunk kulon hazban mi fizetunk mindet es tudnank anyagilag tamogatni a kicsit nem is kevesel csak ugy erzem ez meg kicsit korai
2015. jan. 27. 21:34
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szepen a valaszokat mindenkinek es dontotem is ma mar el mondtam neki es nagyon orult mert ugye neki nem lehet akkor babaja mikor o akarja a meh rak miatt es boldog es azok leszunk buli meg ilyenek nem erdekelnek majd lesz valahogy koszonom meg egyszer mindenkinek
2015. jan. 27. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:

"Bőven ráértek még a kicsivel"


Nem olvastad el mit írt. A méhnyakrák nem játék. Könnyen lehet, hogy most még lehetne gyereke, de pár év múlva már nem. Ebben a helyzetben egyáltalán nem ér rá a gyerekvállalással egy percig sem. Bulizni vagy anyagi javakat gyűjteni gyerek mellett is lehet, ellenben ha vár akkor lehet, hogy sose lesz gyereke.

2015. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!